REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Masz pre-order na PlayStation 4 i chcesz kupić zestaw bundle? To możliwe, ale nie w każdym sklepie

Ostatnio pisałem o rozczarowanych klientach Saturna, którzy zakupili pre-order i nie mogą go wymienić na zestaw bundle. Okazuje się, że nie w każdym sklepie obowiązują tak rygorystyczne zasady.

06.11.2013
21:27
Masz pre-order na PlayStation 4 i chcesz kupić zestaw bundle? To możliwe, ale nie w każdym sklepie
REKLAMA
REKLAMA

Polska premiera konsoli PlayStation 4 wzbudza wiele emocji. Klienci, którzy zamówili pre-order w Saturnie nie mogą zakupić zestawu bundle. Przypomnijmy, że w Polsce konsola Sony będzie dostępna w trzech pakietach.

Planowane zestawy to:
1. PS4
2. PS4 + gra Killzone Shadow Fall
3. PS4 + gra Killzone Shadow Fall + kamera PlayStation + drugi kontroler DualShock 4 – zapewnił Maciej Kmiolek z Sony Computer Entertainment Polska Sp. z o.o. w rozmowie ze Spider’s Web

Niestety Saturn zdaje się być nieugięty i jak mantrę powtarza, że “pre-order nie obowiązuje przy zakupie zestawu bundle”.

saturn fb bundle

Poniżej możecie zobaczyć jak wygląda pre-order sprzedawany w Saturnie.

Okazuje się, że nie każdy sklep ma takie zasady. RTV EURO AGD otwiera się na potrzeby graczy i pozwala w ramach pre-orderu nabyć dowolny zestaw z konsolą PlayStation 4. Informacja ta została potwierdzona zarówno przez przedstawicieli Euro Net jak i Sony.

Wprowadziliśmy dziś do oferty zestaw Playstation 4 + Killzone: Shadow Fall - link. Oferta jest ograniczona ilościowo – o dostępności decyduje data złożenia zamówienia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów którzy zakupili wcześniej pre-order 100zł na konsolę PS4 dajemy im możliwość zamiany podstawowego zestawu konsoli na ten zestaw i gwarantujemy im dostępność tego zestawu w dniu premiery (pierwszeństwo zamówienia) - dowiedział się Spider’s Web bezpośrednio od przedstawicieli spółki Euro Net - właściciela sieci sklepów RTV EURO AGD.

Te same informacje podaje oficjalny profil PlayStation Polska.

playstation polska fb bundle
saturn zwrot preorder
REKLAMA

Jeżeli kupiliście pre-order w Saturnie możecie go zwrócić i nabyć ponownie w RTV EURO AGD. W ten sposób zagwarantujecie sobie możliwość wyboru i w dniu premiery zakupicie samą konsolę lub jeden z zestawów bundle.

Cieszy mnie, że niektóre sklepy monitorują to co się dzieje w sieci i potrafią odpowiednio zareagować. Szkoda, że Saturn nie potrafił wykorzystać tej sytuacji i przyjął nieugiętą postawę.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA