REKLAMA

Aktualizacja: Play zaoferuje e-booki z Legimi - za 30 zł miesięcznie

Jak dowiedział się Spider’s Web, w najbliższym czasie sieć Play zaoferuje dodatkową usługę dla swoich abonentów w porozumieniu z polskim dostawcą e-booków Legimi. Usługa ma być rewolucyjna (która to już rewolucja związana zarówno z Playem, jak i Legimi…) i wprowadzać abonamentowy dostęp do cyfrowych książek. Legimi z kolei zaproponować ma usługę czytania bez limitu także dla posiadaczy wybranych e-czytników.

21.11.2013 10.29
Aktualizacja: Play zaoferuje e-booki z Legimi – za 30 zł miesięcznie
REKLAMA

Informację mamy od jednego z wydawców, który był obecny na zamkniętym spotkaniu organizowanym przez Legimi oraz Play podczas niedawnych targów książki w Krakowie. Jak wiemy, Legimi od roku rozwija usługę „Czytaj bez limitu”, która za 19,90 zł miesięcznie daje nielimitowany dostęp do e-booków w ofercie polskiego start-upu, a tych jest dziś ok 3 tys. Jednak dotychczas czytać można było jedynie na smartfonach (Android, iPhone, Windows Phone), tabletach (Android, iPad) oraz komputerach PC (Windows 8). Wkrótce, a dokładnie od 4 grudnia, będzie także można skorzystać z abonamentowego dostępu do e-booków na e-czytnikach.

REKLAMA

Ale jest haczyk - na stronie legimi.com widnieje informacja „ostatnie dni w promocyjnej cenie!”, która reklamuje usługę Czytanie bez limitu za 19,99 zł. To sugeruje, że oferta czytania na 4 urządzeniach będzie nieco droższa. Jak donosi nasz informator - o ok 10 zł droższa… Play ma zaoferować właśnie takie rozwiązanie dla swoich abonentów - za 29,99 zł miesięcznie.

Co w tym rewolucyjnego? Za 29,99 zł klienci dostaną opcję e-czytania w chmurze w zasadzie dla całej rodziny. Będzie można bowiem czytać zarówno na smartfonach, jak i na tabletach, komputerach, oraz e-czytniku, a rozliczać będzie się można razem z rachunkiem za usługi mobilne.

Będzie więc nieco drożej niż dotychczas, ale za to Legimi zyskuje potężny argument promocyjny w postaci współpracy z siecią Play.

REKLAMA

Aktualizacja

Pojawiły się oficjalne strony Legimi o współpracy z Play oraz informacje od operatora o Czytelni w Play. Dowiedzieliśmy się dodatkowo, że pierwszy miesiąc usługi w Play będzie bezpłatny.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA