REKLAMA

Tani smartfon dualSIM i darmowy internet? Tym przed świętami kusi Biedronka

Biedronka znów kusi atrakcyjnym cenowo sprzętem. W ofercie marketów znalazł się smartfon myPhone za 459 zł. Przede wszystkim jednak w promocji mocno sygnalizowany jest darmowy internet przez cały rok. Nie oczekujcie jednak cudów.

25.11.2013 20.40
Tani smartfon dualSIM i darmowy internet? Tym przed świętami kusi Biedronka
REKLAMA

"Darmowy internet" jest jedną z tych rzeczy, którą lubią kusić nas różne firmy, ale pamiętajmy, że i tak zawsze ma swoją cenę. W przypadku oferty Biedronki jego darmowość jest taka sama jak z oszczędnością przy wielu produktach spożywczych z tego dyskontu. Płacimy taniej niż u konkurencji za wybrane rzeczy, ale często okazuje się, że mają mniejszą gramaturę. Darmowość i oszczędność pozostaje więc tylko na papierze.

REKLAMA
biedronka smartfon

Kupując smartfon myPhone DuoSmart otrzymujemy starter o wartości 5 zł, który daje nam możliwość otrzymania internetu w prezencie. I rzeczywiście bez opłat możemy otrzymać 1000 MB miesięcznie, po przekroczeniu tego limitu spada prędkość do maksymalnie 16 kb/s. Czyli standardowy pakiet internetu z lejkiem. Bonus ten należy nam się jednak tylko wtedy gdy nasze konto jest aktywne. TuBiedronka posiada tylko cztery rodzaje doładowań za 5, 10, 20 i 30 zł. To największe pozwala na przedłużenie ważności konta o 60 dni, a po doładowaniu za 20 zł możemy wykonywać połączenia przez 30 dni.

Oferta więc może być ciekawa dla osób, które rzeczywiście chcą korzystać z usług tuBiedronka. Dla pozostałych konsumentów atrakcyjny może być sam smartfon za 459 zł. Ten na papierze wygląda całkiem przyzwoicie. Ze względu na to, że posiada slot na dwie karty sim, to z powodzeniem zamiast internetu z Biedronki można wybrać Aero2 lub jakiekolwiek inne rozwiązanie preferowane przez użytkownika.

biesronka internet

Biedronka swoją nową ofertą po raz kolejny pokazuje, że doskonale rozumie swoją wiodącą grupę docelową. Sieć przyzwyczaiła nas już do tanich tabletów, a teraz pojawił się smartfon i zapewne nie jest to ostatni sprzęt elektroniczny w przystępnej cenie wprost z Biedronki. Jednocześnie warto zwrócić uwagę na to, że Jeronimo Martins - właściciel sieci sklepów -  nie sprzedaje „chińskiego badziewia”. myPhone DuoSmart może nie jest najwyższych lotów, ale jego parametry wskazują, że z powodzeniem zadowoli mniej wymagających użytkowników. Biedronka sprzedaje takie produkty, którymi użytkownicy nie oczekujący cudów nie powinni być zawiedzeni.

REKLAMA

Pojawienie się w ofercie smartfona jest świetną okazją do szerszej promocji swojej sieci tuBiedronka działającej we współpracy z T-Mobile. Po lekkim odświeżeniu logotypu, czas zachęcić nowych klientów do skorzystania z usług. Starter dołożony do telefonu dualSIM i promocja z internetem jest dobrym zagraniem. Dodatkowo w smartfonie znajdziemy nawigację NaviExpert z 3-miesięcznym okresem próbnym.

Mnie osobiście to co prezentuje Biedronka w żaden sposób nie przekonuje, trudno jednak odmówić im braku konsekwencji w realizacji planów. Dostarczają swoim klientom dokładnie to, czego klienci potrzebują, i to w przystępnych cenach. Myślę, że chętnych na myPhone DuoSmart z Biedronki nie będzie brakowało. Zwłaszcza przed świętami.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA