REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Bankowość

Nowy mBank został uznany najlepszym bankiem internetowym i mobilnym na świecie

Prestiżowy konkurs „Distribution and Marketing Innovations Awards” jest organizowany przez organizację Efma, która zrzesza ponad 3,3 tys. banków i firm finansowych z całego świata. W tym roku dwie nagrody zdobył mBank.

22.10.2013
13:29
Nowy mBank został uznany najlepszym bankiem internetowym i mobilnym na świecie
REKLAMA

W tym roku do konkursu zgłoszona niemal 330 projektów z ponad 150 banków z 54 krajów na świecie i 5 kontynentów. O wynikach decydują specjalna kapituła, składająca się z kilkudziesięciu członków zarządu największych banków detalicznych na świecie oraz głosy członków Efma, oddawane przez Internet.

REKLAMA

Jednym z najbardziej pożądanych wyróżnień jest tytuł „Most Disruptive Innovation” dla wyjątkowego pomysłu, który odmienił bankowość. W tym roku zdobył go właśnie mBank. To jedyny bank z polski, który otrzymał jakiekolwiek wyróżnienie i jednocześnie jedyny bank na świecie, który w tym roku otrzymał aż dwa wyróżnienia, bowiem mBank został także uznany za najlepszy bank internetowy i mobilny na świecie „Digital nad Mobile Excellence”.

Głosujący uzasadnili swój wybór tym, że w projekcie nowego mBanku pojawiło się wiele innowacyjnych rozwiązań i funkcji, które nie były wcześniej wykorzystywane w usługach finansowych.

REKLAMA

Spider's Web był głównym partnerem akcji zapowiadającej nowy mBank, dlatego tym bardziej cieszy nas to wyróżnienie. Doceniamy też fakt, że Polacy mogą być i są dostrzegani i nagradzani również za granicą. Nasi rodacy coraz częściej pojawiają się nie tylko w półfinałach lub finałach prestiżowych, międzynarodowych konkursów, ale też trafiają na najwyższe miejsca na podium. To z pewnością cieszy i pokazuje, że zdecydowanie nie mamy się czego wstydzić. Oby tego typu informacje trafiały do nas jak najczęściej.

Jeśli jesteście ciekawi, co takiego zrobił mBank, że zasłużył na te nagrody, to z pewnością przydadzą Wam się do tego wrażenia Przemka, który od zawsze jest klientem tego banku i dokładnie sprawdził oraz opisał wszystko, co się zmieniło.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA