REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Tech
  3. Bankowość

Nowy mBank został uznany najlepszym bankiem internetowym i mobilnym na świecie

Prestiżowy konkurs „Distribution and Marketing Innovations Awards” jest organizowany przez organizację Efma, która zrzesza ponad 3,3 tys. banków i firm finansowych z całego świata. W tym roku dwie nagrody zdobył mBank.

Nowy mBank został uznany najlepszym bankiem internetowym i mobilnym na świecie
REKLAMA
198 interakcji
dołącz do dyskusji

W tym roku do konkursu zgłoszona niemal 330 projektów z ponad 150 banków z 54 krajów na świecie i 5 kontynentów. O wynikach decydują specjalna kapituła, składająca się z kilkudziesięciu członków zarządu największych banków detalicznych na świecie oraz głosy członków Efma, oddawane przez Internet.

REKLAMA

Jednym z najbardziej pożądanych wyróżnień jest tytuł „Most Disruptive Innovation” dla wyjątkowego pomysłu, który odmienił bankowość. W tym roku zdobył go właśnie mBank. To jedyny bank z polski, który otrzymał jakiekolwiek wyróżnienie i jednocześnie jedyny bank na świecie, który w tym roku otrzymał aż dwa wyróżnienia, bowiem mBank został także uznany za najlepszy bank internetowy i mobilny na świecie „Digital nad Mobile Excellence”.

- Z naszej perspektywy to nie tyle nagroda, ale globalne branżowe potwierdzenie, że jesteśmy bezapelacyjnie przykładem tego, jak będzie wyglądać przyszłość bankowości. Z tego rozwiązania klienci mBanku mogą korzystać tu i teraz – dodaje Michał Panowicz, szef projektu nowego mBanku.

Głosujący uzasadnili swój wybór tym, że w projekcie nowego mBanku pojawiło się wiele innowacyjnych rozwiązań i funkcji, które nie były wcześniej wykorzystywane w usługach finansowych.

- W ostatnim czasie udowodniliśmy, że określenie „bank z Polski” może oznaczać, że ma się do czynienia z projektem innowacyjnym w skali globalnej. Jesteśmy dumni, że korzystając z wieloletnich doświadczeń i możliwości naszego zespołu, udało nam się trwale zwrócić uwagę globalnych graczy na polski rynek – mówi Cezary Kocik, wiceprezes zarządu BRE Banku ds. bankowości detalicznej.

REKLAMA

Spider's Web był głównym partnerem akcji zapowiadającej nowy mBank, dlatego tym bardziej cieszy nas to wyróżnienie. Doceniamy też fakt, że Polacy mogą być i są dostrzegani i nagradzani również za granicą. Nasi rodacy coraz częściej pojawiają się nie tylko w półfinałach lub finałach prestiżowych, międzynarodowych konkursów, ale też trafiają na najwyższe miejsca na podium. To z pewnością cieszy i pokazuje, że zdecydowanie nie mamy się czego wstydzić. Oby tego typu informacje trafiały do nas jak najczęściej.

Jeśli jesteście ciekawi, co takiego zrobił mBank, że zasłużył na te nagrody, to z pewnością przydadzą Wam się do tego wrażenia Przemka, który od zawsze jest klientem tego banku i dokładnie sprawdził oraz opisał wszystko, co się zmieniło.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA