REKLAMA

Pierwsza w Polsce wystawa fotografii mobilnej. Przyjdź i pomóż najmłodszym

Mobilni – grupa entuzjastów fotografii mobilnej - zaprasza na swoją pierwszą wystawę fotograficzną. Zostaną na niej zaprezentowane fotografie członków grupy, które zostały wykonane przy użyciu smartfonów. Wystawa ma także cel charytatywny – w jej trakcie odbędzie się zbiórka funduszy dla najmłodszych.

05.09.2013 12.50
Pierwsza w Polsce wystawa fotografii mobilnej. Przyjdź i pomóż najmłodszym
REKLAMA

Grupamobilni.pl skupia grono fotografów, którzy promują fotografię mobilną. Mają oni na celu promowanie tego rodzaju fotografii, jako pełnoprawnej gałęzi tradycyjnej fotografii. Członkowie grupy zdobywali już prestiżowe nagrody w międzynarodowych konkursach, m.in. w iPhone Photography Award 2013, o którym pisałem jakiś czas temu.

REKLAMA
Grupa Mobilni Plakat

Członkowie grupy postanowili zaprezentować swoje najlepsze prace na specjalnej wystawie, która odbędzie się w Poznaniu. Będzie to pierwsza w Polsce wystawa fotografii stricte mobilnej. Ośmioro członków grupy zaprezentuje tam przeszło sto swoich fotografii.

Co najważniejsze, impreza odbywa się w szczytnym celu. Podczas wystawy sprzedawane będą cegiełki, z których dochód trafi do fundacji pomagającej potrzebującym dzieciom.

REKLAMA

Wystawa odbędzie się w dniach 21-27 września w poznańskim Starym Browarze, konkretnie w księgarnio-kawiarni Bookarest. W imieniu Grupy Mobilni serdecznie zapraszamy wszystkich czytelników Spider's Web na to wydarzenie. Będzie to świetna okazja, żeby przekonać się jak potężnym narzędziem w odpowiednich rękach jest smartfon.

Więcej o imprezie przeczytacie na stronie Grupy.  Zapraszam także do dołączenia do wydarzenia na Facebook’u.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA