Foto  / News

Pierwsza w Polsce wystawa fotografii mobilnej. Przyjdź i pomóż najmłodszym

Mobilni – grupa entuzjastów fotografii mobilnej - zaprasza na swoją pierwszą wystawę fotograficzną. Zostaną na niej zaprezentowane fotografie członków grupy, które zostały wykonane przy użyciu smartfonów. Wystawa ma także cel charytatywny – w jej trakcie odbędzie się zbiórka funduszy dla najmłodszych.

Grupamobilni.pl skupia grono fotografów, którzy promują fotografię mobilną. Mają oni na celu promowanie tego rodzaju fotografii, jako pełnoprawnej gałęzi tradycyjnej fotografii. Członkowie grupy zdobywali już prestiżowe nagrody w międzynarodowych konkursach, m.in. w iPhone Photography Award 2013, o którym pisałem jakiś czas temu.

Grupa Mobilni Plakat

Członkowie grupy postanowili zaprezentować swoje najlepsze prace na specjalnej wystawie, która odbędzie się w Poznaniu. Będzie to pierwsza w Polsce wystawa fotografii stricte mobilnej. Ośmioro członków grupy zaprezentuje tam przeszło sto swoich fotografii.

Co najważniejsze, impreza odbywa się w szczytnym celu. Podczas wystawy sprzedawane będą cegiełki, z których dochód trafi do fundacji pomagającej potrzebującym dzieciom.

Wystawa odbędzie się w dniach 21-27 września w poznańskim Starym Browarze, konkretnie w księgarnio-kawiarni Bookarest. W imieniu Grupy Mobilni serdecznie zapraszamy wszystkich czytelników Spider's Web na to wydarzenie. Będzie to świetna okazja, żeby przekonać się jak potężnym narzędziem w odpowiednich rękach jest smartfon.

Więcej o imprezie przeczytacie na stronie Grupy.  Zapraszam także do dołączenia do wydarzenia na Facebook’u.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst