Niezbędnik dla Windows Phone: Trzymaj rękę na pulsie i oglądaj telewizję z aplikacją TVN24

Lokowanie produktu

Widzowie stacji TVN mogą korzystać na Windows Phone z tvn playera oraz z recenzowanej niedawno aplikacji TVN Meteo. Portfolio programów zasilił teraz jeszcze jeden tytuł, który pozwoli nam być z wszystkimi newsami i wydarzeniami na bieżąco.

23.08.2013 11.21
Niezbędnik dla Windows Phone: Trzymaj rękę na pulsie i oglądaj telewizję z aplikacją TVN24

Mowa o aplikacji TVN24, która umożliwia nam dostęp do internetowych zasobów jednego z największych i najszybszych polskich serwisów informacyjnych.

Strona główna programu prezentuje ostatnie ważne wiadomości w porządku chronologicznym. Czytanie artykułów jest bardzo wygodne, gdyż nie są one przerywane wstawkami promującymi inne pokrewne teksty. Dzięki temu możemy skupić się na czytanym artykule bez potrzeby omijania wzrokiem reklam czy też innych promowanych wpisów. Jedyne czego brakuje to komentarzy innych czytelników. Niestety strony mobilne oraz aplikacje będące czytnikami zwykle nie obsługują tej funkcji.

Nawigacja w aplikacji TVN24 jest bardzo intuicyjna i nie odbiega od tego jak wyglądają inne dobre programy zrobione z myślą dla Windows Phone. Interfejs programu jest przejrzysty i wpisy są ładnie formatowane. Jeżeli dany tekst został wzbogacony materiałem filmowym znajdziemy go na górze strony, jako grafikę otwierającą wpis. Po kliknięciu w przycisk play odtwarzacz multimediów rozpocznie emisję filmu. Materiały wideo odtwarzane są w poziomie, jednak sama aplikacja działa w trybie pionowym. Nie odbieram tego jako wady. Tak jest po prostu wygodniej.

Pod artykułem znajdują się przyciski pozwalające na otworzenie danego wpisu w przeglądarce internetowej lub udostępnienie go znajomym za pośrednictwem maila lub też serwisów społecznościowych zintegrowanych z Windows Phone. To najszybszy sposób, aby polecić innym osobom ciekawy artykuł lub warty uwagi temat.

Na drugim ekranie znajdują się wszystkie najnowsze wiadomości. Natomiast kolejne ekrany wprowadzają podział na konkretne kategorie tematyczne. Są tam wiadomości z Polski, ze świata, wydarzenia sportowe, materiały wideo oraz pozostałe informacje. W ostatniej karcie znajdują się m.in. serwisy regionalne, dzięki którym czytelnicy mogą śledzić wydarzenia w swojej okolicy.

TVN24 pozwala również na oglądanie materiałów na żywo. Telewizja ta jest jednak płatna i wymaga posiadania konta w systemie usługodawcy. Po zalogowaniu na konto, które zostało opłacone zyskamy dostęp do transmisji na żywo.

Aplikacja TVN24 w połączeniu z testowanym przez nas ostatnio programem TVN Meteo tworzy świetny duet dzięki któremu nie przegapimy żadnej ważnej informacji. Przypominamy, że TVN meteo to nie tylko świetna pogodynka, ale również baza informacji i artykułów na temat nie tylko aktualnych warunków pogodowych, ale również poradniki dla podróżujących czy ostrzeżenia o nagłej zmianie warunków pogodowych.

Wpis przygotowany we współpracy z firmą Nokia, partnerem Spider’s Web.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Zobacz komentarze