REKLAMA

Przepraszam Play i Czytelników. Pomyliłem się, Play Online Pro to bardzo dobra oferta

Każdemu zdarzają się błędy, także mi. Wychodzę z założenia, że większości błędów nic nie usprawiedliwia. Dlatego w tym momencie chciałem przeprosić firmę Play za artykuł dotyczący ich nowej oferty Play Online Pro, która wbrew temu co napisałem nie jest kiepska. Ba, jest bardzo dobra.

13.08.2013 14.28
Przepraszam Play i Czytelników. Pomyliłem się, Play Online Pro to bardzo dobra oferta
REKLAMA

W swojej publikacji błędnie wyliczyłem ceny urządzeń. Zmyliło mnie podanie na początku swojego wpisu informacji o konieczności uiszczenia opłaty za dostęp do Internetu oraz opłacenia raty za urządzenie. Dlatego ceny znajdujące się na slajdzie opisanym jako „Najlepszy wybór urządzeń” wziąłem za koszt miesięczny spłacenia samych urządzeń, a nie sprzętu wraz z dostępem do Internetu. Przeglądałem slajdy na smartfonie i najzwyczajniej w świecie nie zauważyłem znajdującego się na dole podpisu mówiącego, że przedstawiona opłata to cena łączna usługi i urządzenia.

REKLAMA

By to lepiej zobrazować, przedstawię zły i poprawny sposób wyliczania urządzeń:

Złe wyliczenie: 59,9*24=1438 zł <- To nie jest cena urządzenia w Play, to koszt sprzętu i usługi dostępu do Internetu

Dobre wyliczenie: (59,9-29,9 zł)*24 = 720 zł <- To jest dobra cena urządzenia w Play i ona faktycznie jest jak najbardziej akceptowalna. W sklepie wymieniony tablet Prestigio MultiPad Duo 7280c (swoją drogą niezły sprzęt) kosztuje 599 zł, a więc tylko o 121 złotych mniej.

W tym świetle oferta Play wydaje się być naprawdę atrakcyjna, a niewiele przebić ją może tylko oddzielne zakupienie urządzenia i usługi dostępu do Internetu u Play’a lub innego operatora. Warto jednak wspomnieć, że jeśli chcemy kupować sprzęt na raty, jest to mniej wygodne rozwiązanie, gdyż musimy wówczas płacić dwa rachunki, a nie jeden.

REKLAMA

Co do pozostałej części tekstu, która dotyczyła zasięgu sieci u różnych operatorów zdania nie zmieniam. Jednak z mojej strony Play’owi należą się szczere przeprosiny, którymi jest właśnie ten tekst. Mam nadzieję, że nie tylko Play, ale i Czytelnicy wybaczą mi ten tragiczny błąd. Postaram się, by nigdy więcej taka sytuacja się nie powtórzyła.

Zdjęcie sorry - word in vintage wooden letterpress printing blocks pochodzi z serwisu Shutterstock. 

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA