REKLAMA

Netia z mocną ofertą Canal+, UPC z wakacyjną promocją - operatorzy umacniają swoje oferty

Netia ze swoją ofertą Telewizji Osobistej coraz ostrzej rywalizuje z operatorami telewizji kablowej. Firma - podobnie jak konkurencja - miała ostatnio problemy ze współpracą z Canal+. Mimo tego, że nc+ nie potrafiła się zachować fair w stosunku do klientów, Netia tak się zachowała. A teraz wspólnie firmy przygotowały atrakcyjną ofertę.

19.07.2013 13.13
Netia
REKLAMA

Netia z dumą w grudniu ubiegłego roku prezentowała unikalny pakiet Premium+ ze wszystkimi kanałami produkcji Canal+. Była to bardzo atrakcyjna oferta. Niestety wraz z fuzją platform satelitarnych, oferta się skończyła. Kilka tygodni temu Netia zaoferowała dostęp do nowych pakietów premium, natomiast w ofercie zabrakło tematycznych kanałów, za wyjątkiem MiniMini+. Teraz się to zmieniło i to na plus dla abonentów.

REKLAMA

Użytkownicy pakietu komfortowego zyskali od dziś dostęp do kanałów Teletoon+/Hyper+, Domo+, Kuchnia+, Planete+ oraz AleKino+. Wszystkie stacje oczywiście w wysokiej rozdzielczości. Cena pakietu pozostaje nie zmieniona i wynosi 39 złotych. Pakiet komfortowy z Netia playerem jest jedną z ciekawszych ofert oferowanych na łączach internetowych. A jakość merytoryczna kanałów produkowanych przez Canal+ wysoka. Trochę szkoda, że w ofercie nie znalazł się jeszcze nSport, to przy okazji ruszającej dziś T-Mobile Ekstraklasy byłoby gratką dla abonentów. Jednak i tak zyskali oni dostęp do wielu nowych treści.

Netia od dwóch lat konsekwentnie rozwija swoją ofertę Telewizji Osobistej, a z naszych informacji wynika, że to jeszcze nie koniec nowości przewidzianych na ten rok.  Sam osobiście czekam na kolejne udogodnienia w Netia Playerze, który - jako sprzęt od operatora - jest bardzo ciekawym rozwiązaniem, ale aktualizacja byłaby wskazana.

REKLAMA

Coraz mocniejsza oferta Netii pokazuje też jak zmienia się rynek płatnych usług telewizyjnych w Polsce. Kończy się okres gdy na osiedlach rządziły kablówki, a poza nimi telewizje satelitarne, teraz wszyscy operatorzy walczą wszędzie. Choć część z nich niestety ogranicza infrastruktura. Coraz większą rolę na tym rynku odgrywają firmy telekomunikacyjne jak Netia czy Orange.

PS. Nie tylko z Netii płyną do nas dobre informacje dla abonentów, UPC przygotowało letnią promocję dla swoich abonentów i do końca września wszyscy posiadacze pakietów HBO otrzymali dostęp do HBO GO i HBO On Demand.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA