REKLAMA

Konferencja Nokii w Nowym Jorku - live blog Spider's Web

O godzinie 17:00 rozpocznie się konferencja Nokii podczas, której zostaną zaprezentowane nowe produkty. Zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania.

11.07.2013 14.37
Konferencja Nokii w Nowym Jorku – live blog Spider’s Web
REKLAMA
REKLAMA

Nokia zaprosiła do Stanów Zjednoczonych dziennikarzy i blogerów z całego świata. Z ramienia Spider's Web do Nowego Jorku poleciał Przemek Pająk. Będzie on miał okazję na żywo oglądać dzisiejsze wydarzenie oraz zapewne przetestować zaprezentowane urządzenia. Blogerzy w składzie Piotr Grabiec, Damian Jaroszewski oraz Mateusz Nowak poprowadzą dla Was dzisiejszą relację z tej konferencji w postaci live bloga.

Co pokaże Nokia?

Jesteśmy pewni, że Nokia zaprezentuje dzisiaj swój nowy fotograficzny smartfon. Będzie to Lumia 1020, którą wyposażono w niesamowity aparat o rozdzielczości 41 Mpix. Według plotek i przecieków wiemy również, że nowa Lumia będzie charakteryzowała się mocną specyfikacją techniczną oraz ciekawymi dodatkowymi akcesoriami fotograficznymi. Więcej na ten temat napisał ostatnio Piotr, więc zainteresowane osoby odsyłam do tego wpisu.

nokia-lumia-1020

Dzisiaj rano pojawiła się informacja jakoby Nokia planowała jeszcze jedną premierę. Wyciekło zdjęcie, na którym widzimy mały tablet lub też phablet. Urządzenie ma mieć ekran o przekątnej 6 cali i będzie działało pod kontrolą systemu Windows 8.1. Czy tego olbrzyma Finowie zaprezentują jeszcze dzisiaj? Tego oczywiście na ten moment nie wiemy, ale wszystko wskazuje na to, że najbliższe minuty będą bardzo gorące i możemy spodziewać się kilku niespodzianek.

REKLAMA
nowa nokia bendit

Stream na żywo jest dostępny tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA