Spiders Web  / Lokowanie produktu

Już wiemy, z kim chcieliby przeprowadzić rozmowę wideo klienci nowego mBanku

Czas na rozwiązanie konkursu zorganizowanego wspólnie z mBankiem, w którym pytaliśmy Was o to, z kim chcielibyście przeprowadzić rozmowę wideo i dlaczego? Pytanie było związane z nową usługą mBanku - Ekspertem Online, którą mieliśmy okazję recenzować jako pierwsi w Polsce. Nagrodą w konkursie była kamera Looxcie o wartości 647 zł. Do wygrania były dwie takie kamery.

Sporo było zgłoszeń i mieliśmy duży problem z wybraniem najciekawszych pomysłów na wideo rozmowy. Po burzliwych obradach jury… zdecydowaliśmy się na następujące dwie wypowiedzi:

Jeżeli mógłbym wybrać kogokolwiek z kim mógłbym porozmawiać wybrałbym: "Arystotelesa". Tak wiem...powiecie, że nie żyje...jasne, ale prawdopodobieństwo odbycia. przeze mnie rozmowy z kimś innym obecnie żyjącym, np. Obama'ą jest. porównywalna. Poruszyłbym z nim każdy możliwy temat filozoficzny. Skąd. brał natchnienie, pomysły, swoją wizję Świata. Co wpłynęło na jego poglądy, oraz co je kształtowało. Dodatkowo zapytałbym co sądzi o obecnym świecie. Postarałbym się przedstawić jak obecnie wygląda, życie i co sądzi na ten temat. Jestem przekonany, że dość szybko stalibyśmy się najbardziej popularnym kanałem na youtubie i mielibyśmy ilość polubieni jaki i hate'erów porównywalna do Apple :)

autorstwa Rafała Świderka

oraz

Chcialbym porozmawiac z Nickiem Vujicicem bo nigdy nie slyszalem bardziej inspirujacej osoby, osoby ktora zyje bez rak, bez nog i, na przekor wszytkiemu, bez ograniczen!. Moglbym twarza w twarz podziekowac mu za nadzieje jaka mnie obdarzyl swoim swiadectwem

autorstwa Michała Myszora.

Zwycięzcom gratulujemy i prosimy o kontakt na adres e-mail: przemyslaw.pajak@gmail.com. Pozostałym konkursowiczom dziękuję za zabawę i zapraszam do uważnego śledzenia Spider's Web, bo konkursów pojawia się u nas sporo.

Nagroda: Kamera Looxcie
Nagroda: Kamera Looxcie

Na koniec przypomnijmy o co chodzi w rozmowach online z Ekspertem mBanku.

* Spider's Web był głównym partnerem mBanku przy akcji zapowiadającej nowy mBank. Więcej szczegółów tutaj.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst