Bankowość  / Lokowanie produktu

Konkurs mBanku i Spider's Web - wygraj kamerę Looxcie o wartości 647 zł!

Z okazji premiery usługi Ekspert Online w nowym mBanku, mBank oraz Spider's Web organizują konkurs, w którym na dwóch zwycięzców czeka kamera Looxcie o wartości 647 zł. Co zrobić, by zgarnąć kamerę dla siebie? Trzeba być kreatywnym i liczyć na przychylność jury.

Konkurs jest prosty. Odpowiedź na poniższe pytanie należy przesłać na mój adres e-mail: przemyslaw.pajak@gmail.com do końca dnia 7 lipca 2013 r. W temacie maila należy zamieścić informację: Ekspert online konkurs. Odpowiedź ma mieć najwyżej 2,5 tys. znaków wraz ze spacjami. Do każdego zgłoszenia muszą być dołączone dwa oświadczenia, które znajdziecie w Regulaminie konkursu. Aby wziąć udział w konkursie nie trzeba być klientem mBanku. Ogłoszenie wyników nastąpi 8 lipca 2013 r. na Spider's Web.

Pytanie konkursowe: Z kim chciałbyś przeprowadzić rozmowę wideo i dlaczego?

Nagroda: Kamera Looxcie
Nagroda: Kamera Looxcie

Aby nieco Wam nakreślić to, jakich odpowiedzi oczekujemy zachęcamy do obejrzenia poniższego klipu wideo. Przedstawia ono scenkę, która może służyć za przykład jednego z ciekawych scenariuszy. No, ale kreatywność zostawiamy Wam… Pamiętajcie, że usługa Ekspert online świetnie sprawdzi się również dla firm.

Pełny oficjalny regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst