Konkurs mBanku i Spider's Web - wygraj kamerę Looxcie o wartości 647 zł!

Lokowanie produktu

Z okazji premiery usługi Ekspert Online w nowym mBanku, mBank oraz Spider's Web organizują konkurs, w którym na dwóch zwycięzców czeka kamera Looxcie o wartości 647 zł. Co zrobić, by zgarnąć kamerę dla siebie? Trzeba być kreatywnym i liczyć na przychylność jury.

01.07.2013 08.32
Konkurs mBanku i Spider’s Web – wygraj kamerę Looxcie o wartości 647 zł!

Konkurs jest prosty. Odpowiedź na poniższe pytanie należy przesłać na mój adres e-mail: przemyslaw.pajak@gmail.com do końca dnia 7 lipca 2013 r. W temacie maila należy zamieścić informację: Ekspert online konkurs. Odpowiedź ma mieć najwyżej 2,5 tys. znaków wraz ze spacjami. Do każdego zgłoszenia muszą być dołączone dwa oświadczenia, które znajdziecie w Regulaminie konkursu. Aby wziąć udział w konkursie nie trzeba być klientem mBanku. Ogłoszenie wyników nastąpi 8 lipca 2013 r. na Spider's Web.

Pytanie konkursowe: Z kim chciałbyś przeprowadzić rozmowę wideo i dlaczego?

looxciehd

Aby nieco Wam nakreślić to, jakich odpowiedzi oczekujemy zachęcamy do obejrzenia poniższego klipu wideo. Przedstawia ono scenkę, która może służyć za przykład jednego z ciekawych scenariuszy. No, ale kreatywność zostawiamy Wam… Pamiętajcie, że usługa Ekspert online świetnie sprawdzi się również dla firm.

Pełny oficjalny regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu