REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Zostawiam Spider's Web i zostaję wydawcą Gazeta.pl

Nadeszła ta chwila - po prawie 5 latach od powstania naszego bloga, opuszczam Spider's Web i przenoszę się na Gazeta.pl, gdzie zostanę wydawcą strony głównej…. Przynajmniej przez jeden dzień.

26.06.2013
19:50
Zostawiam Spider’s Web i zostaję wydawcą Gazeta.pl
REKLAMA

Zostałem zaproszony przez szefa Gazeta.pl Pawła Stremskiego, abym w ramach promocji najnowszej aplikacji mobilnej Agory, Gazeta.pl Live na Androida, przejął stery wydawania strony głównej gazeta.pl przez jeden dzień, na co oczywiście przystałem z wielką radością. Traktuję to jako naprawdę spore wyróżnienie dla mnie osobiście, jak i dla Spider's Web. Oto szef bloga technologicznego z ponad 500 tys. czytelnikami w miesiącu będzie miał szansę dowodzić wydawaniem portalu, którego stronę główną odwiedza pewnie kilka milionów osób w… ciągu dnia.

REKLAMA

Jutro pojawię się w Agorze o 8:30 i będę uczestniczył w całym cyklu wydawniczym strony głównej gazeta.pl. Pojawię się na kolegium redakcyjnym, a następnie, przy pomocy doświadczonych wydawców, będę prowadził stronę główną gazeta.pl przez kilka godzin. Następnie porozmawiam sobie z Pawłem Stremskim, który obiecał mi, że odpowie na każde trudne pytanie, nie uchyli się przed podaniem konkretnych liczb, konkretnych statystyk. Jeśli więc chcielibyście się czegoś dowiedzieć o gazeta.pl, o Agorze, to z chęcią zapoznam się z Waszymi pytaniami, by zadać je później Pawłowi.

O tym, jak sobie radzę w Agorze będziecie mogli się na bieżąco przekonać obserwujące mnie w mediach społecznościowych. Zapraszam więc do śledzenia mnie na:
- Twitterze (@przemekspider)
- Facebooku (/przemekspider)
- Instagramie (/przemekspider)

REKLAMA

O wynikach mojego starcia z agorowym molochem będziecie oczywiście mogli później przeczytać na Spider's Web. Będzie też wywiad ze Stremskim.

Spider's Web zostawiam jutro w dobrych rękach. Wprawdzie pani redaktor prowadząca Ewa Lalik jest na wyjeździe służbowym w… San Francisco, ale świetnie sprawuje się jej zastępca Mateusz Nowak wraz z ekipą kapitalnych blogerów.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA