REKLAMA

sPlay.pl rozdaje iPody i cyfrowe treści - wygraj coś dla siebie!

To pierwszy tak duży konkurs na sPlay i w zasadzie też na Spider's Web. Duży, bo z wykorzystaniem Facebooka, z nagrodami, które wybraliśmy i w większości kupiliśmy dla Was sami i dlatego, że idealnie komponuje się z tematyką serwisu sPlay. Oto Cyfrowe Rozdawnictwo sPlay!

10.06.2013 14.41
sPlay.pl rozdaje iPody i cyfrowe treści – wygraj coś dla siebie!
REKLAMA

Konkurs zacznie się dziś o 19.00, skończy w piątek o 19.00. Każdy, kto w tym czasie weźmie w nim udział i odpowie na pytanie "Jakie wydarzenie było najważniejsze dla cyfrowych treści?" w 500 znakach, ma szanse na wygranie jednego z iPodów - niebieskiego nano siódmej generacji lub czarnego, malutkiego Shuffle. Poza tym każdego dnia do wygrania będą również cyfrowe treści - dużo cyfrowych treści! Pełna lista:

REKLAMA

VOD.pl od Onetu:

10 kodów umożliwiających obejrzenie jednego z trzech wybranych filmów:

Kobieta w Czerni

Delikatność

7 Psychopatów

CDP.pl:

Gry: GRID 2 (2 sztuki), Machinarium (gra), Wiedźmin 2, The Incredible Adventures of Van Helsing;

E-booki: Messi. Historia chłopca, który stał się legendą, Barça. Za kulisami najlepszej drużyny świata,  Mourinho. Za kulisami zwycięstw, Ronaldo. Obsesja doskonałości, Lem Bajki Robotów, Wypychacz zwierząt;

Komiksy: Jeż Jerzy tom 1 i Podróż Smokiem Diplodokiem;

Legimi:

2 miesięczne abonamenty na Czytanie bez limitu na smartfonach, 7 miesięcznych abonamentów na Czytanie bez limitu na smartfonach i tabletach o usłudze więcej pisaliśmy tutaj;

ipla:

2 miesięczne kody dostępu do usługi ipla SPORT, 2 miesięczne kody dostępu do usługi ipla MIX oraz 2 miesięczne kody dostępu do usługi ipla FILM;

iTunes:

4 karty podarunkowe o wartości 10 euro;

Deezer:

3 abonamenty Premium Plus;

Spotify:

3 miesięczne abonamenty Spotify Premium, 3 kwartalne abonamenty Spotify Premium;

Steam:

Alan Wake - paczka kolekcjonerska "Franchise";

No i:

Konkurs podzielony będzie na 4 bloki tematyczne: muzyka, filmy, gry i... sport:) a nagrody podzielone zgodnie z tematami. Co ważne, każdy, kto weźmie udział w grze o cyfrowe treści może wziąć udział w grze o iPody.

Zasady są proste: pierwsze pole w formularzu to hasło-aktywator, drugie to pytanie otwarte, na które trzeba odpowiedzieć i na podstawie którego wybierzemy zwycięzców poszczególnych dni. Trzecie pole w formularzu to kolejne pytanie otwarte, które nie zmieni się przez cały czas trwania konkursu, a odpowiedzi z niego posłużą redakcji do wyboru nowych właścicieli iPodów.

Sam konkurs odbędzie się w aplikacji na Facebooku na fanpejdżu sPlay, tam również dostępny będzie regulamin, start już dziś o 19.00. Co 24 godziny zmieniamy pulę nagród, ale pamiętajcie, że aby odebrać nagrody, trzeba podać poprawne hasło z tekstu tematycznego na sPlay, poprawny adres e-mail, oraz posiadać konto lub być gotowym na jego założenie na serwisach, których nagrody dotyczą (po nicki lub adresy e-mail, gdy potrzeba, zgłosimy się na podane na Facebooku adresy), no i odpowiedzieć na pytania konkursowe:)

Powodzenia

REKLAMA

Ja tymczasem idę czytać papierową wersję wspaniałych Podróży Smoka Diplodoka (z dzieciństwa mam jeszcze wersję przedpotopową, analogową) słuchając przy tym muzyki z chmury. Cyfrowo musi być!

A, prawie zapomniałam! Na zachętę już teraz możecie wygrać kartę podarunkową 10 euro do iTunes lub abonament Spotify Premium na miesiąc, tylko odpowiedzcie w komentarzach na pytanie, jaką pojemność miał pierwszy sprzedawany przez Apple iPod? Kto pierwszy, ten lepszy!

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA