REKLAMA

Nie mam jeszcze żadnej (słownie: żadnej) nowości z tych, które Facebook wprowadził w tym roku

Wczoraj Facebook wprowadził hashtagi - całkiem oczekiwaną przeze mnie nowość, dzięki której miałem korzystać z serwisu nieco bardziej aktywnie niż dotychczas. Dzisiaj dostałem nawet informację prasową na ten temat od polskiej agencji PR, która obsługuje Facebooka. Hashtagów jednak wciąż nie mam. Zresztą nie tylko ich, gdyż nie mam żadnej nowości z tych, które Facebook hucznie ogłaszał w tym roku.

13.06.2013 15.40
facebook błąd
REKLAMA

Graph Search, po polsku: wyszukiwanie w socjogramie, Facebook pokazał 15 stycznia 2013 r. W tym samym dniu pojawiła się opcja zapisu na nowość, z której - jak na technologicznego blogera przystało - skorzystałem od razu. Czekam do dziś.

REKLAMA
wyszukiwanie w socjogramie – zapisz sie

Nowy newsfeed, po polsku: nowy wygląd aktualności, Facebook pokazał 7 marca 2013 r. Również w tym samym dniu pojawiła się opcja zapisu na tę nowość, z której - jak na technologicznego blogera przystało - skorzystałem od razu. Także i w tym przypadku czekam do dziś.

Dla jasności: na włączenie wyszukiwania w socjogramie na moim koncie Facebooka czekam już 5 miesięcy bez dwóch dni, a na włączenie nowego wyglądu aktualności - ponad 3 miesiące.

REKLAMA

Dla pełnej jasności nakreślę jak inaczej wyglądał świat technologiczny 5 miesięcy temu. Jonathan Ive był traktowany jako najlepszy projektant świata; dziś najwięksi fanboje Apple wieszają na nim psy za to, co zrobił z ich ukochanym iOS. Na rynku Androida rządził wtedy plastikowy Samsung Galaxy S III; dziś rządzi plastikowy Samsung Galaxy S4, bo świetnego (i metalowego) HTC One mało kto widział na oczy. Google, Microsoft, Yahoo i inni internetowi giganci opowiadali, że ich misją jest "czynienie świata lepszym"; dziś tłumaczą się dlaczego udostępniają wszystkie nasze dane amerykańskim służbom specjalnym.

Tak więc, jakby tu odpowiednio określić co sądzę o nowościach Facebooka? Kpina - tak chyba będzie najodpowiedniej.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA