REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Biznes

Wiemto.pl – organizuj i bierz udział w szkoleniach

Internet jest miejscem, które może łączyć ludzi. Niezależnie, czy mówimy o kontaktach prywatnych czy też zawodowych, to doskonałe miejsce, by wymieniać ze sobą doświadczenia i zawierać nowe znajomości. Wiemto.pl jest właśnie jednym z takich projektów, platformą mającą łączyć zarówno osoby chcące zdobyć nowe umiejętności za pomocą szkoleń, warsztatów i zajęciach, jak i te, które chcą się podzielić wiedzą zarabiając przy tym.

28.05.2013
17:28
Wiemto.pl – organizuj i bierz udział w szkoleniach
REKLAMA
REKLAMA

Wiemto.pl to serwis internetowy, w którym dosłownie każdy może założyć swoje konto i organizować szkolenia, warsztaty lub brać udział w innych tego typu wydarzeniach organizowanych przez innych użytkowników serwisu. Serwis został wykonany na bardzo dobrym poziomie, wszystko wydaje się znajdować na właściwym miejscu, więc potencjalny użytkownik nie zostaje na wstępie zniechęcony do korzystania z serwisu, co wcale taką rzadkością nie jest.

W Wiemto.pl zakładamy konto w tradycyjny sposób lub korzystając z logowania w serwisie Facebook. Po tym zabiegu otrzymamy dostęp nie tylko do szkoleń organizowanych przez innych użytkowników, ale także będziemy mieli możliwość zorganizowania niemalże dowolnego szkolenia. Istotą tego serwisu jest fakt, że każdy może organizować szkolenia i dzielić się swoją wiedzą, jeszcze na tym zarabiając, gdyż w serwisie obowiązuje waluta „punkty” odpowiadająca w stosunku 1:1 polskim złotym, którą płaci się za szkolenia. W niej też się zarabia.

Szkolenia, jakie będziemy chcieli zorganizować mogą być w zasadzie dowolne. Do wyboru otrzymujemy 5 kategorii wraz z działami, a, jak zapewniają twórcy tego projektu, może być ona rozbudowywana w zależności od potrzeb użytkowników. Każdy kurs, warsztaty możemy dokładnie opisać określając jego poziom zaawansowania, a także miejsce i datę, gdzie się odbędzie. Na samym końcu poddajemy oczywiście kurs pod wycenę, podając cenę od osoby, minimalną i maksymalną liczbę osób, które mają brać udział w naszym szkoleniu. Gdy już utworzymy szkolenie, pozostaje nam jeszcze odpowiednio je zareklamować w mediach społecznościowych i czekać na zgłoszenia użytkowników serwisu.

REKLAMA

Tych obecnie zbyt wielu raczej nie uświadczymy. Wiemto.pl wystartował niedawno i jest obecnie na początku swojej drogi na szczyt internetowej popularności. Nie znajdziemy tam też cennika za korzystanie z serwisu, jak i możliwości wymiany wirtualnej waluty na złotówki oraz możliwości kupna punktów. Jednak rejestrując się obecnie w serwisie otrzymamy aż 50 punktów, czyli równowartość 50 złotych, co jest miłą niespodzianką.

Obecnie trudno powiedzieć o Wiemto.pl coś więcej niż to, że jest bardzo ciekawym, dobrze wykonanym i świeżym pomysłem. Musi on jednak zostać dostrzeżony przez internautów, a wtedy, gdy już zostanie uznany za przydatne narzędzie do zarabiania pieniędzy i poszerzania swojej wiedzy może odnieść spory sukces. Wiemto.pl to bardzo ciekawa platforma wymiany wiedzy, jakiej chyba do tej pory nie było.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA