REKLAMA

Będę się pojedynkował z Robertem Drózdem ze Świata Czytników

Już w najbliższy poniedziałek o godzinie 12:00, w gmachu Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie odbędzie się organizowany przez Legimi "Pojedynek ekspertów" pomiędzy mną a Robertem Drózdem ze świetnego bloga Świat Czytników. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam do transmisji online debaty na pojedynek.legimi.com.

23.05.2013 10.08
Będę się pojedynkował z Robertem Drózdem ze Świata Czytników
REKLAMA

Pojedynek ma na celu odpowiedź na pytanie: Czytać, ale na czym? Robert, jako największy autorytet dla wszystkich, którzy czytają na Kindle i innych e-czytnikach, będzie zapewne przekonywał, że jeśli e-czytanie, to tylko na specjalnie dedykowanych temu urządzeniach. Ja postaram się udowodnić, że los e-czytników jest przesądzony i czeka ich marginalizacja, a czytać będziemy przede wszystkim na urządzeniach mobilnych, w tym głównie na tabletach (choć nie tylko).

REKLAMA
zaproszenie_na_pojedynek_ekspertow

Przy okazji pojedynku Legimi zorganizowało bardzo ciekawą promocję - każdy kto na stronie pojedynek.legimi.com wypowie się po jednej ze stron otrzyma w nagrodę 2 tyg. czytania bez limitu (jedna z przełomowych ofert Legimi) bądź 50% rabat na e-booki kupowane w Legimi w tradycyjny sposób.

REKLAMA

Przejrzałem już dodane odpowiedzi i… wychodzi na to, że stoję przed arcytrudnym zadaniem, ponieważ większość opinii to zaciekła obrona e-czytników. Dodajmy do tego wspaniałe kompetencje Roberta w sprawach związanych z e-czytnikami i mogłoby się wydawać, że stoję na straconej pozycji. Obiecuję jednak, że nie poddam się bez walki!

Pojedynek blogerów odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 27 maja, o godzinie 12:00. Transmisja pojedynku będzie dostępna na pojedynek.legimi.com.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA