REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

sPlay.pl współpracuje z Tuba.fm

Miło mi poinformować, że nasze młode, piękne dziecko właśnie podpisało swoje pierwsze partnerstwo (i zapewniam, że nie ostatnie w najbliższym czasie…) - sPlay, blog o cyfrowej rozrywce, podjął współpracę z serwisem Tuba.fm.

05.04.2013
11:45
sPlay.pl współpracuje z Tuba.fm
REKLAMA

sPlay.pl to nowy blog, który w dobie niesamowitego rozwoju usług cyfrowej rozrywki ma odpowiadać na pytania: w co zagrać, co przeczytać, co obejrzeć, czego posłuchać głównie na urządzeniach mobilnych oraz komputerach wyposażonych w nowoczesne wersje przeglądarek internetowych. sPlay istnieje od nieco ponad dwóch tygodni. Cieszy nas to, że spotkał się z ciepłym przyjęciem. Bloga odwiedziło już kilkadziesiąt tysięcy osób (i zapewniam, że to nie 11 tys., czy 20 tys.). Serwis cieszy się także sporym zainteresowaniem ewentualnych partnerów. Z pierwszych z nim udało nam się już dopiąć szczegóły współpracy.

REKLAMA

Tuba.fm pierwszy i jak do tej pory jedyny polski serwis muzyczny, który dynamiczne dopasowuje do siebie utwory podobne, co pozwala na dobór muzyki w ulubionym dla każdego użytkownika stylu. Żeby uruchomić radio wystarczy w polu wyszukiwania wpisać nazwę artysty bądź gatunku. Kolejną unikatową cechą serwisu jest zestaw pięciuset stacji z muzyką wyłącznie jednego artysty oraz dwustu stacji z najpopularniejszymi stylami muzycznymi typu: rock, pop, dla dzieci, itp. Tuba.fm umożliwiła tworzenie w internecie własnych stacji radiowych i dzielenie się z nimi ze znajomymi. Dzięki współplatformowości serwisu, ulubionych utworów można słuchać praktycznie wszędzie.

TubaFM sPlay player

Specjalna wersja odtwarzacza Tuba.fm pojawiła się dzisiaj w prawym marginesie layoutu sPlay i wyświetla się na każdej stronie bloga. Z dumą powiem, że nie znajdziecie podobnego rozwiązania w wielu miejscach w polskiej Sieci (a w zasadzie obok sPlay pojawia się on na razie tylko w jednym innym miejscu).

Od dzisiaj, czytając sPlay.pl, użytkownicy Tuba.fm mogą umilać sobie czas korzystając ze spersonalizowanego radia internetowego. Już wkrótce Redakcja sPlay będzie przygotowywać i proponować Czytelnikom dedykowane playlisty związane z opisywanymi na blogu wydarzeniami muzycznymi, które dostępne będą w odtwarzaczu Tuba.fm w serwisie. Z drugiej strony wybrane teksty Blogerów sPlay cyklicznie pojawiać się będą na Tuba.pl oraz na fanpage'u Tuba.fm w serwisie Facebook.

TubaFM na sPlay strona wpisu
REKLAMA

To pierwsze, ale z pewnością nie ostatnie partnerstwo sPlay z dostawcami cyfrowej rozrywki. Pracujemy już nad kolejnymi umowami, które - obiecuję - okażą się ciekawe i korzystne dla Czytelników sPlay.pl. Dopracowujemy także niewielkie zmiany w layoucie sPlay.pl, które będą uwzględniały uwagi Czytelników. Już wkrótce w centralnym miejscu na stronie głównej sPlay pojawią się rekomendacje naszych blogerów odnośnie najlepszych filmów, e-booków, audiobooków, czy płyt, a na stronach głównych poszczególnych kategorii tematycznych (np. muzyka.splay.pl, czy e-booki.splay.pl) pojawią się rankingi 5 najlepszych zdaniem Redakcji sPlay pozycji w danym miesiącu.

Tak więc ciesząc się ze współpracy z Tuba.fm serdecznie zapraszamy do regularnego odwiedzania sPlay. Będzie się działo!

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA