REKLAMA

sPlay.pl - zapraszam na nowy blog Grupy Spider's Web!

W co zagrać, czego posłuchać, co przeczytać, co obejrzeć - na te fundamentalne pytania w czasach cyfrowej rozrywki odpowiada nowy blog z Grupy Spider's Web - sPlay.pl. Serdecznie zapraszam do jego odwiedzenia, a następnie do dodania go do ulubionych stron w przeglądarce! Będzie się działo!

21.03.2013 08.55
sPlay.pl – zapraszam na nowy blog Grupy Spider’s Web!
REKLAMA

Czasy się zmieniają. Dla coraz większej grupy osób rozrywką jest to, co konsumuje się za pośrednictwem urządzeń komputerowych nowego typu: smartfonów i tabletów, a także usług w przeglądarce internetowej. Na naszym polskim rynku pojawia się coraz więcej sklepów, które sprzedają cyfrową rozrywkę, czy to w formie muzycznego streamingu, czy e-booków synchronizowanych w chmurze, czy gier, które dziś coraz częściej kupuje i pobiera się z Sieci, czy w końcu filmów i seriali, które można oglądać w oknie przeglądarki internetowej. Cyfrowych treści jest więc coraz więcej, dostępnych z coraz większej liczby źródeł i dlatego coraz trudniej je wszystkie ogarnąć.

REKLAMA

To właśnie dlatego powstał sPlay - Cyfrowy styl życia.

Nowy blog ma ambicję bycia przewodnikiem po świecie cyfrowej rozrywki. W co zagrać, czego posłuchać, co przeczytać, co obejrzeć - chcemy nie tylko informować o nowościach w cyfrowych sklepach oraz ciekawych promocjach, ale także, a może przede wszystkim, opiniować to, co nowe i ciekawe na rynku. Jeśli w danym sklepie z e-bookami pojawi się promocja w postaci obniżonej ceny na cztery e-booki, sPlay podpowie Czytelnikom, czy warto po nie sięgać.

Jeśli w danym serwisie streamingu muzyki pojawi się hitowa nowość, sPlay oceni, czy jest się czym podniecać. Jeśli debiutuje nowa głośna gra, to sPlay w nią zagra i podpowie, czy warto szykować na nią kilka giga miejsca na twardym dysku. A jeśli to piątek wieczór, to na sPlay będzie można się spodziewać listy tego, co ciekawego można obejrzeć w najpopularniejszych polskich serwisach VOD. Aby to się udało…

potrzeba świetnej Redakcji.

I sPlay takową ma! Redaktorem prowadzącym sPlay jest Kuba Kralka, na co dzień bloger Spider's Web, ale w przeszłości właściciel oraz prowadzący Playback.pl - świetnego e-zinu, a potem serwisu piszącego o rozrywce, głównie w ujęciu gier. sPlay przejął nie tylko archiwalne treści z Playback.pl, ale także redakcję, która w większości składa się z byłych redaktorów tego serwisu. Jest wśród nich Czarny Iwan - legenda polskiej sceny piszącej o grach, z czego jestem niezmiernie dumny. Wydawcą sPlay.pl jest z kolei Ewa Lalik, na co dzień redaktorka prowadząca Spider's Web. Nie wszyscy o tym wiedzą, ale Ewa ma niesamowitą umiejętność trzymania redakcji w ryzach, na co liczę także w przypadku sPlay.

sPlay = Spider's Play

Pełną nazwą nowego bloga jest Spider's Play i jest on również dostępny pod adresem: spidersplay.pl. W ujęciu marketingowym nowy blog będzie jednak funkcjonował pod skróconą nazwą sPlay i oczywiście pod adresem sPlay.pl

Zapraszam, bo warto!

Z okazji debiutu sPlay przygotowaliśmy szereg atrakcji dla pierwszych Czytelników bloga, głównie w postaci szeregu darmowych kodów na e-booki, kont premium w jednym z najlepszych muzycznych serwisów streamingowych, czy też kont premium w jednym z premium serwisów VOD. Zajrzyjcie więc na sPlay.pl, dodajcie bloga do ulubionych, subskrybujcie kanał RSS oraz koniecznie zostańcie jego fanem na Facebooku.

REKLAMA

Na sPlay jest też już również co przeczytać, bo nowe treści dodawane były od połowy stycznia!

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA