1. Spider's Web
  2. Technologie

Z Nokią Xpress Browser oszczędzasz na transferze danych

Lokowanie produktu

Trudno sobie obecnie wyobrazić telefon komórkowy bez dostępu do internetu oraz dużej oferty aplikacji mobilnych. Telefony Nokia, niezależnie czy mowa o telefonach z serii Asha czy Lumia umożliwiają aktywne korzystanie z zasobów sieci. Z kolei korzystając z Nokia Xpress Browser możemy ograniczyć koszty  związane z wykorzystaniem mobilnego internetu.

23.04.2013
16:51
Z Nokią Xpress Browser oszczędzasz na transferze danych

Telefony Nokia Asha, takie jak chociażby model Nokia Asha 311, oferują szybki, tani i bezpieczny dostęp do internetu oraz aplikacji mobilnych. W przypadku modelu Asha 311 dostęp do internetu możemy uzyskać poprzez sieć GSM lub korzystając z sieci Wi-Fi. Jeżeli korzystamy z pakietu internetowego oferowanego przez operatora telefonii komórkowej to nieocenioną okaże się przeglądarka Nokia Xpress Browser.

Korzystając z przeglądarki Nokia Xpress Browser realnie zaoszczędzimy pieniądze, gdyż wykorzystuje ona chmury obliczeniowe, dzięki którym kompresuje dane pochodzące z witryn internetowych. Poprzez kompresowanie na telefon trafi do 80% mniej danych w porównaniu z wersją nieskompresowaną, co oznacza spore oszczędności. Tym sposobem dany pakiet internetowy starczy nam na dłużej.

W obecnych czasach przeglądarka internetowa to jednak tylko część podstawowego wyposażenia telefonu. Ogromną popularnością cieszą się bowiem aplikacje mobilne. Również w telefonach Nokia Asha można z nich bez przeszkód korzystać. Ciekawe pozycje użytkownicy smartfonów znajdą w sklepie Nokii, gdzie mogą wybierać spośród wielu zróżnicowanych tematyką aplikacji. Wśród nich znajdziemy m.in. aplikacje społecznościowe portali takich jak Facebook, Foursquare, Twitter czy NK.pl.

Fani gier również znajdą coś ciekawego dla siebie, oczywiście jeżeli 40 darmowych gier od EA nie jest wystarczającą dawką elektronicznej rozrywki.

Wpis powstał we współpracy z partnerem Spider’s Web, firmą Nokia.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu