1. Spider's Web
  2. Technologie

Nokia 206 - ten telefon wytrzyma... 47 dni na jednym ładowaniu

Lokowanie produktu

W poprzednich wpisach skupialiśmy się na smartfonach Nokia Asha, w przypadku których warto pamiętać, że kupując np. Nokia Asha 311 otrzymamy dostęp do darmowych gier od EA. Jednak nie każdy chce posiadać smartfon. Z myślą o takich osobach Nokia stworzyła telefon Nokia 206, który charakteryzuje się bardzo długą pracą na jednym ładowaniu baterii.

16.04.2013
15:45
Nokia 206 – ten telefon wytrzyma… 47 dni na jednym ładowaniu

Nie ma chyba nic bardziej irytującego jak rozładowany telefon komórkowy. Zazwyczaj dzieje się to w najmniej odpowiednim momencie, gdy potrzebujemy zadzwonić lub wysłać SMS-a. Dla osób, które są wierne klasycznym telefonom komórkowym z fizyczną klawiaturą interesującą propozycją będzie Nokia 206.

Nokia 206 to telefon komórkowy wyposażony w 2,4-calowy kolorowy wyświetlacz oraz klasyczną klawiaturę alfanumeryczną. Telefon ten pozwala również na korzystanie w prosty sposób z serwisów społecznościowych, takich jak Facebook oraz Twitter. Zdjęcia oraz muzykę możemy w Nokii 206 zapisywać na karcie microSD o pojemności do 32 GB.

nokia-206

Jednak to, co jest jedną z najistotniejszych cech tego telefonu to fakt, że został on wyposażony w baterię o pojemności 1100 mAh. Nokia 206 to energooszczędny telefon, który jest w stanie działać w trybie czuwania w zasięgu sieci 2G aż 1132 godziny, czyli 47 dni! Również czas rozmów, jakie można prowadzić na jednym ładowaniu telefonu może robić wrażenie, gdyż wynosi on aż 20 godzin. Fani muzyki nie powinni być zawiedzeni, bo muzyką mogą się cieszyć aż przez 41 godzin.

Nokia 206 będzie dobrym wyborem dla wszystkich osób ceniących sobie niezawodność swojego telefonu oraz długi czas jego działania na pojedynczym ładowaniu.

Wpis powstał we współpracy z partnerem Spider’s Web, firmą Nokia.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu