REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. RTV

nc+ z nową ofertą jeszcze w tym tygodniu?

Wygląda na to, że platforma nc+ ugnie się pod presją abonentów cyfry+ i telewizji n. Na fanpage’u nc+ zapowiedziano przedstawienie nowych rozwiązań jeszcze w tym tygodniu.

08.04.2013
15:36
nc+ z nową ofertą jeszcze w tym tygodniu?
REKLAMA

Platforma nc+ narobiła wokół siebie sporo zamieszania i niemałego smrodu, który dotyka także inne podmioty. Nie chodzi już tylko o partnerów biznesowych, których traktuje się z taką samą arogancją jak klientów, ale także o TVN. ITI chyba sobie nie pozwoli na kryzys wizerunkowy swojej chluby.

REKLAMA

O nieatrakcyjnej ofercie nc+ mówi się wszędzie - temat wyszedł z Facebooka, porusza go na swoim blogu Tomasz Lis, śmieje się z niego Kuba Wojewódzki w audycji Zwolnienie z WF-u w radiu Eskarock, stał się tematem artykułu w "Newsweeku". Przede wszystkim jednak zaczynają go poruszać widzowie tvn24 podczas Szkła Kontaktowego, czyli wtedy, gdy mogą dodzwonić się do programu.

usługi-łaczone-nc+.001

Telewizje nie reagują na ten problem, a przecież TVN24 relacjonował start nowej platformy. To dla wielu naruszenie rzetelności dziennikarskiej, a na taką opinię wśród byłych i obecnych abonentów nc+, TVN sobie po prostu nie może pozwolić.

Przedstawiciele nc+ od świąt praktycznie milczeli, także fanpage nc+ był raczej nieaktywny. Chyba liczono, że sprawa przycichnie. Tak się jednak nie stało. Pod każdym postem na Facebooku opisującym ciekawe propozycje programowe pojawiały się kolejne nieprzychylne komentarze. Wreszcie wczoraj wieczorem pojawił się wpis:

Wszystko wskazuje na to, że do piątku poznamy nową ofertę, bądź inne rozwiązania ze strony nc+. Oferta powinna być tańsza i bardziej elastyczna, przynajmniej tego oczekują dotychczasowi abonenci Cyfry+ i nki. Jak będzie w rzeczywistości przekonamy się wrótce. Przedstawiciele nc+ muszą jednak przedstawić coś przemyślanego, co zatrzymałoby rosnącą falę niezadowolenia.

Osobiście nie wierzę w wielką rewolucję - to raczej będą zmiany kosmetyczne, jak chociażby możliwość doboru tylko sportowej oferty Canal+. Możliwe, że przedstawiona zostanie także nc+ na kartę z pakietami Canal+. W ten sposób platforma stworzyłaby alternatywę dla 18 miesięcznych umów.

nc na karte

Rozlała się cała cysterna z mlekiem, a teraz trzeba będzie to posprzątać. Czy się uda? Jeśli spektakl arogancji zostanie zakończony, to na Święta Bożego Narodzenia nc+ będzie mogła myśleć o ocieplaniu swojego wizerunku.

REKLAMA

Na razie wszystkim zainteresowanym pozostaje cierpliwie czekać do momentu zaprezentowania obiecanych rozwiązań. A to nastąpi jeszcze w tym tygodniu.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA