Manta bije kolejne rekordy dzięki cyfryzacji
W poniedziałek dostęp do analogowej telewizji naziemnej straciło kolejne 5 milionów osób. Do 23 lipca sygnał analogowy zostanie wyłączony na terenie całego kraju. To przełom technologiczny, ale także okres żniw sprzedaży dla producentów sprzętu RTV. Świadczą o tym między innymi wyniki firmy Manta Multimedia.

REKLAMA