Tech  / News

Jaki zawód wybrać? Pracuj.pl ma odpowiedź: bloger lub sex coach

Branżowy, ceniony portal pracuj.pl przygotował listę profesji, którymi warto się zainteresować, bo będzie o nich głośno w tym roku. Wśród nich znalazło się miejsce dla sex coacha oraz blogera, najlepiej kulinarnego.

Nasze życie coraz mocniej przenosi się do sieci, stąd można spodziewać się rosnącej popularności zawodów, które będą istniały dzięki internetowi - mówi cytowana przez Pracuj.pl pani psycholog. Rzeczywiście wiekopomne odkrycie, prawie na miarę następnego: - Trzeba śledzić specjalizacje powstające w branży IT, by nie pozostać w tyle - konkluduje, a następnie dostajemy listę profesji, którymi warto się zainteresować:

content designer, bloger, specjalista od nowoczesnych technologii, trendsetter, sex coach.

Wspaniała lista, prawda? Wszystkie brzmią jak ulubione zawody młodych Polaków, w szczególności ten ostatni.

Sex coach to instruktorzy seksu, którzy obserwują zbliżenie seksualne i podpowiadają, co zrobić, by mieć w łóżku więcej przyjemności.

Brzmi jak - pozostając w konwencji języka - mega fun. I pooglądać można, i zarobić przy okazji. Niedawno w Newsweeku czytałem o rosnącej popularności polskiego serwisu internetowego, gdzie pary uprawiają seks przed - pozostając w konwencji - live camera. Żadna nowość, wiadomo, ale jak rośnie zapotrzebowanie, to i psycholog od podglądania się przyda.

Bloger - najpopularniejsze blogi w Polsce to te kulinarne. Dobrze radzą sobie też modowe i technologiczne. Twórcy strony Kotlet.tv przyznali w mediach, że rzucili pracę w korporacji i dziś żyją dzięki swojej stronie.

Łał, to tak jak ja. A u Kominka cała lista 30 podobnych. Mówię Wam - potężny potencjał w zawodzie tym tkwi.

Polecam doczytać również o content designerze, trendsetterze i ogólnie o specjaliście od nowoczesnych technologii. Jestem pewien, że wszystkie zawody przypadną Wam do gustu.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst