REKLAMA

Samsung Galaxy S 4 - oto najciekawsze akcesoria

Samsung Galaxy S 4, Samsung Galaxy S 4, Samsung Gala… Tak, wiem, że widzicie to od rana (niektórzy wytrwali nawet od północy) we wszystkich mediach technicznych. Rozumiem, że niektórych z Was może to denerwować. Dlatego nie będę pisał zbyt dużo. Przedstawię po prostu listę 11 akcesoriów przygotowanych z myślą o Samsungu Galaxy S 4.

15.03.2013 16.33
Samsung Galaxy S 4 – oto najciekawsze akcesoria
REKLAMA
Samsung Galaxy S 4 Akcesoria 1
REKLAMA

Pierwszy element to opaska S Band, która może współpracować z funkcją S Health i monitorować nasz stan zdrowia. Opaska jest wodoodporna i występuje w kilku wersjach kolorystycznych. Z urządzeniem doskonale będzie pracować opaska HRM do biegania i waga, która może obsłużyć do siedmiu użytkowników i wysyłać ich wyniki do smartfona za pośrednictwem Bluetooth.

Samsung Galaxy S 4 Akcesoria  11

Kolejne akcesorium to okładka S View Cover, która ma otwór umożliwiający sprawdzenie godziny bez otwierania jej. Otworu takiego jest pozbawiona okładka Flip Cover. Samsung ma w swojej ofercie jeszcze dwa opakowania ochronne dla nowego smartfona. Jedna to zgrabna saszetka, a druga to wzmacniana obudowa, która ma uchronić urządzenie przed upadkami.

Samsung Galaxy S 4 Akcesoria 2
Samsung Galaxy S 4 Akcesoria 5
Samsung Galaxy S 4 Akcesoria  7
Samsung Galaxy S 4 Akcesoria 6

Nie zabrakło tu też podkładki do bezprzewodowego ładowania, z kolei do gier bardzo przyda się gamepad, w który możemy wsadzić Galaxy S 4 i sterować grami jak w mobilnej konsoli - za pomocą fizycznych przycisków i dwóch kontrolerów analogowych. Mam nadzieję, że ma wbudowany akumulator. Jeśli chodzi o ładowanie, to nie zabrakło też dodatkowego akumulatora, który przyda się wszystkim potrzebującym możliwości smartfona, ale wymagającym znacznie dłuższego czasu na akumulatorze.

Samsung Galaxy S 4 Akcesoria 4
Samsung Galaxy S 4 Akcesoria 9
Samsung Galaxy S 4 Akcesoria 3

Ostatnie akcesorium to zestaw słuchawek dokanałowych, z których każda jest wyposażona w dwa głośniki, nisko i wysokotonowy.

REKLAMA
Samsung Galaxy S 4 Akcesoria 8

Niestety ceny akcesoriów dla Galaxy S 4 nie są znane, ale radzę nie spodziewać się niskich cen. Niestety pod tym względem Samsung zaczyna coraz bardziej przypominać swojego głównego rywala, Apple.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA