REKLAMA

Nowy Teraz Rock w sieci!

Starszym fanom rocka nie trzeba przedstawiać miesięcznika Teraz Rock, jednak młodsze pokolenie fanów gitarowych brzmień wychowane w dobie muzyki w MP3 oraz portali społecznościowych może nie kojarzyć tego wydawnictwa. Dlatego też informacja o tym, że miesięcznik ten dorobił się wreszcie portalu z prawdziwego zdarzenia jest bardzo dobrą wiadomością, zarówno dla wydawcy, jak i fanów rocka. TerazRock.pl stał się miejscem, które będziemy odwiedzać każdego dnia.

26.03.2013 13.23
Nowy Teraz Rock w sieci!
REKLAMA
REKLAMA

Do niedawna serwis TerazRock.pl był swego rodzaju wizytówką miesięcznika. Zmiany, jakie zaszły na stronie internetowej to nie tylko zmiana szaty graficznej, ale także charakteru witryny. Od wczoraj TerazRock.pl jest portalem w pełni tego słowa znaczeniu. W serwisie od teraz pojawiać się będą najnowsze wiadomości ze świata muzyki.

To, co budzić będzie zapewne największe zainteresowanie internautów to sekcja z newsami. W serwisie znajdziemy również zbiór teledysków, czy też koncertów dostępnych w serwisie YouTube. Portal oferuje również dostęp do niespełna 6 tysięcy recenzji płyt. Wywiady oraz artykuły umieszczane w portalu w głównej mierze opierać się będą na zasobach archiwalnych miesięcznika.

Odświeżeniu i rozbudowaniu uległa również sekcja poświęcona koncertom w Polsce. TerazRock.pl to także społeczność fanów rocka, którzy mogą komentować obecne w portalu treści, wymieniać się opiniami na forum dyskusyjnym czy prowadzić swój własny blog poświęcony tematyce muzycznej. Nowa odsłona portalu prezentuje się bardzo dobrze, w zasadzie nie znajduję niczego, do czego można byłoby się przyczepić.

REKLAMA

To bez wątpienia dobry ruch ze strony Advertigo, wydawcy miesięcznika, jak i portalu. Wiele młodych osób czerpie wiedzę o otaczającym ich świecie, w tym i muzycznym, tylko z internetu. Trudno ocenić czy ruch, jaki będzie generował portal przełoży się na sprzedaż miesięcznika, ale możliwe, że duża część nastolatków odkryje Teraz Rock. Coraz rzadziej sięgamy do prasy drukowanej, sam niestety mam problem z określeniem, kiedy ostatnio kupiłem wydanie Teraz Rocka. Portale tematyczne, w szczególności o takim potencjale jak TerazRock.pl, to nie tylko dodatek do głównej części działalności, ale konieczność.

Wtart serwisu TerazRock.pl odbywa się dosyć późno, jednak dobrze, że w ogóle się to dzieje, bo ostatecznie internauci otrzymują miejsce, w którym każdego dnia znajdą wiele ciekawych informacji. Jako ciekawostkę na koniec warto dodać, że Advertigo jest również wydawcą znanego wielu osobom czasopisma PSX Extreme.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA