REKLAMA

No limits w telefonach stacjonarnych, w tym połączenia na komórki i międzynarodowe

Zwykle opisując nowe promocje na połączenia telefoniczne skupiamy się na ofercie operatorów komórkowych. Ale istnieje nadal wielu klientów, których interesuje korzystanie z telefonów stacjonarnych. Na przeciw im wychodzi Orange z ofertą “Plan Bez Ograniczeń”. Co ciekawe, w pakiecie zawierają się także rozmowy międzynarodowe!

01.03.2013 16.57
No limits w telefonach stacjonarnych, w tym połączenia na komórki i międzynarodowe
REKLAMA

Wielu czytelników pewnie pamięta, że jeszcze za czasów TP S.A. dzwonienie na telefony komórkowe z domowej linii zawsze było bardzo drogie. Chociaż już wieki temu można było skorzystać z oferty nielimitowanych rozmów miejscowych, to dopiero teraz Orange wprowadza taryfę bez limitów długości jakichkolwiek połączenia.

REKLAMA

W przypadku komórek oferty typu no limits pozwalają na, jak nazwa wskazuje, nielimitowane połączenia i SMSy z komórki na numery wszystkich innych krajowych operatorów. Pierwsi operatorzy, którzy zdecydowali się na taką ofertę to Play i T-Mobile. Użytkownik nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów poza ryczałtową opłatą za abonament. Średnio dla klienta indywidualnego taka oferta kosztuje 79zł lub 99zł wraz z pakietem internetu mobilnego z limitem 2 GB.

A jak to wygląda w przypadku stacjonarnej linii Orange? “Plan bez ograniczeń” pozwala na wykonywanie nielimitowanych połączeń w cenie 69 złotych miesięcznie (naturalnie w tym przypadku bez SMSów i internetu). Promocją objęte są wszystkie numery, czyli zarówno połączenia krajowe na numery stacjonarne oraz uwaga, komórki. Umowa zawierana jest na 24 miesiące, a ze wszystkimi szczegółami oferty możecie zapoznać się bezpośrednio na stronie operatora. (umowa na czas 12 miesięcy: 79 zł, na czas nieokreślony: 99 zł)

orange-plan-bez-ograniczeń

Wiele osób może przejść obok ofery “Plan Bez Ograniczeń” obojętnie. Sam niemal  Co ciekawe, promocja obejmuje także rozmowy międzynarodowe do krajów Unii Europejskiej oraz Norwegii, USA, Kanady i Australii. Co ciekawe, wliczają się w to także numery komórkowe pochodzące z USA i Kanady, nie tylko linie stacjonarne. I chociaż dla wielu przyszłością jest VoIP - czy to w formie Skype, FaceTime czy to niedostępnego w Polsce Google Voice - to śmierci stacjonarnych telefonów jeszcze bym nie wieszczył.

REKLAMA

Sam nie korzystam z telefonu stacjonarnego i nie pamiętam kiedy ostatni raz zwykłą słuchawkę miałem przy uchu. Wielu młodych ludzi także nie widzi potrzeby posiadania takiej linii. Jednak trzeba pamiętać o osobach starszych oraz obszarach, gdzie zasięg GSM jest naprawdę ograniczony, a naziemna linia telefonii stacjonarnej jest po prostu pewniejsza.

Rewolucja to nie jest, ale z pewnością oferta jest ciekawa.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA