REKLAMA

Nc+ startuje, oferta n zostaje ale bez 12 kanałów

Na stronie internetowej telewizji n pojawiło się zawiadomienie dla obecnych klientów platformy informujące o zakończeniu nadawania 12 kanałów. Wszystko to oczywiście związane jest z nadejściem nowej platformy nc+.

14.03.2013 11.45
Nc+ startuje, oferta n zostaje ale bez 12 kanałów
REKLAMA

Już za tydzień poznamy szczegóły dotyczące nowej oferty nc+. Połączone platformy mają zaoferować wiele nowych kanałów, m.in. z grupy Canal+. Jednocześnie jednak nadawanie zakończą kanały tworzone przez n. Abonenci obecnej oferty platformy n zostaną pozbawieni także wielu innych stacji telewizyjnych.

REKLAMA

W komunikacie ITI Neovision Sp. z o.o. informuje o zaprzestaniu udostępnia kanałów: Wojna i Pokój HD, Sundance HD, Universal Channel, Universal Sci-fi, Sportklub, Flightklub, ESPN America, Religia.tv. Te kanały zostaną odłączone już pierwszego kwietnia. Natomiast piątego kwietnia 2013 kanały nPremium HD, nPremium2 HD, nPremium3 HD oraz nPremium4 HD zostaną zastąpione 6 innymi kanałami premium.

nc+ komunikat

Prawdopodobnie zamiast kanałów nPremium HD w ofercie pojawią się kanały Canal+ Family, Film oraz Sport. Jednocześnie każdy abonent w przypadku niezaakceptowania zmian ma prawo do rozwiązania umowy w terminie czternastu dni od dokonania zmian.

Stare oferty równolegle z nc+

Komunikat ten potwierdza wcześniejsze przypuszczenia odnośnie konieczności migracji do nowej platformy nc+. Obecni abonenci obu platform zostaną dotknięci pewnymi przetasowaniami w ofercie, jednak nowe pakiety, sprzęt i inne rozwiązania dostępne będą już wyłącznie dla tych, którzy zdecydują się dobrowolnie przejść do nc+.

nc+ telewizja n

Szczegóły oferty nc+ oraz sposoby migracji znane będą 21 marca 2013, kiedy ma się odbyć inauguracyjna konferencja nowej platformy. Należy spodziewać się nowych kanałów Canal+ Family 1, 2 oraz Canal+ Film 2, a także zmiany kanału Canal+ Gol na Canal+ Sport 2.

Jeśli chodzi o oferty Cyfry+ i telewizji n, to najprawdopodobniej nie będą one sprzedawane już dla nowych abonentów. Obecni abonenci natomiast do końca swojej umowy będą mogli pozostać przy bieżących opłatach i ofercie programowej zbliżonej do obecnej.

nc+ cyfra+

Początek nowej platformy nie wydaje się być łatwy - przez pewien czas może panować bałagan związany z równoległym funkcjonowaniem trzech odmiennych platform w ramach jednej grupy kapitałowej.

REKLAMA

Ciekawie zapowiada się też walka o klientów, którzy będą składać wypowiedzenia, często tylko po to, by liczyć na preferencyjne warunki nowych umów.

Obecnie nc+ prowadzi wzmożone działania promocyjne, szczególnie widoczne na stronach internetowych Cyfry+ i telewizji n. O nowej platformie wiemy już całkiem sporo, nie znamy jednak cen, szczegółów sprzętowych oraz pełnej oferty programowej. Liczymy na mocne niespodzianki i spełnienie się sloganu: nowa definicja rozrywki.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA