REKLAMA

Wyniki sond - najważniejsze urządzenia i wydarzenia 2012 roku według Czytelników Spider's Web

2012 już za nami, także nasze wpisy o najważniejszych urządzeniach i wydarzeniach. Co według Was z naszych sugerowanych wyborów było najbardziej warte odnotowania? Okazuje się, że największe emocje wzbudza ekosystem Androida i Windowsa.

02.01.2013 20.55
Wyniki sond – najważniejsze urządzenia i wydarzenia 2012 roku według Czytelników Spider’s Web
REKLAMA

W naszej minisondzie dotyczącej urządzeń roku 2012, w której zagłosowało 990 czytelników wygrał Samsung Galaxy S III, czego można było się spodziewać. W końcu jest to urządzenie hitowe, flagowy smartfon z Androidem i obiekt pożądania wielu osób. Jednak drugie miejsce zaskakuje - różnicą dosłownie jednego procenta za Galaxy S III znalazł się nie iPhone 5 czy iPad mini, lecz Nexus 7.

REKLAMA
Najważniejsze-wydarzenia-2012-roku-spidersweb

Poza tym nie ma specjalnych zaskoczeń - głosowaliście na urządzenia, które cieszyły się w tym roku największym zainteresowaniem. Bardzo zainteresowało nas za to, że Ultrabooki i convertible z Windowsem 8 zebrały tak mało głosów, bo tylko 2%. Widać producenci muszą celować w mniej zaawansowanych i świadomych użytkowników niż czytelnicy Spider’s Web.

Sonda na temat wydarzeń 2012 roku cieszyła się o mniejszym zainteresowaniem - zagłosowało w niej nieco ponad 300 osób. Tutaj walka za to była bardziej zacięta i aż 4 pozycje dostały ponad 10% wszystkich głosów, przy czym różnice na szczycie były niewielkie. Jednak od początku ACTA i protesty przodowały - to według Was najważniejsze wydarzenie roku.

REKLAMA
Najważniejsze-urządzenia-2012-roku-spidersweb

Dziękujemy za udział w sondzie i życzymy szczęśliwego roku 2013!

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA