Keon i Peak - pierwsze deweloperskie smartfony z Firefox OS już dostępne
Wiele osób nie wierzy w Firefox OS. Nie ma się czemu dziwić - w końcu rynek systemów operacyjnych jest bezlitosny, rządzi na nim Android i iOS, a nawet nowi gracze, którzy mają ogromne nakłady finansowe na marketing, radzą sobie średnio w starciu z gigantami. Jednak Mozilla nie ustaje i właśnie udostępnia deweloperom możliwość kupna dwóch smartfonów, które pomogą w tworzeniu aplikacji na ten system.

REKLAMA



