Tech

Bezstronnie Polecamy: Allegro

W poprzednim odcinku Karol z duetu lekkostronniczy.tv prezentował możliwości, jakie daje podróżującym koleją aplikacja Bilkom zainstalowana na smartfonach Nokia Lumia z Windows Phone. Dzisiaj Włodek zaprezentuje aplikację mobilną największego polskiego portalu aukcyjnego Allegro.

Aplikacja Allegro jest pozycją obowiązkową dla wszystkich użytkowników tego największego w naszym kraju serwisu aukcyjnego, jak i dla wszystkich osób chcących zaoszczędzić pieniądze podczas zakupów. Dzięki niej można mieć zarówno prosty dostęp do aukcji przez nas wystawionych, jak i dokonywać zakupów. Dzięki aplikacji, w dowolnej chwili możemy przebić ofertę innego kupującego bez konieczności korzystania z komputera.

Aplikacja Allegro posiada jedną bardzo ważną funkcję - ma wbudowany czytnik kodów kreskowych. Wystarczy przy pomocy aparatu smartfonu zeskanować kod, by aplikacja Allegro wyszukała dany przedmiot wystawiony na sprzedaż przez użytkowników serwisu. Często wybierając się na zakupy np. do księgarni możemy mieć wątpliwość, czy cena danej książki jest adekwatna do jej rynkowej wartości. W takim przypadku wystarczy wyciągnąć smartfon Nokia Lumia, uruchomić aplikację, której funkcję „skanuj” możemy przypiąć do kafelka, a następnie zeskanować kod kreskowy danej książki. Po chwili oczekiwania ukażą się nam aukcje z książką. Teraz już tylko od nas zależy czy wyjdziemy z księgarni z książką czy za pośrednictwem Nokii Lumia kupimy ją na Allegro.

Na poniższym filmie wideo zobaczycie Włodka prezentującego jak proste jest skanowanie kodów kreskowych przy wykorzystaniu smartfonu z systemem Windows Phone. Aplikacje: Allegro, jak również wcześniej prezentowane: Bilkom oraz Evernote znajdziecie w Marketplace, z którego za darmo możecie pobrać te oraz tysiące innych przydatnych aplikacji, które w kolejnych filmach przybliżają nam Karol i Włodek

Wpis powstał we współpracy z partnerem Spider’s Web, firmą Nokia

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst