REKLAMA

Bezstronnie Polecamy: Bilkom

Dzisiaj powracamy do cyklu "Bezstronnie Polecamy", w ramach którego można poznać aplikacje, jakie powinien posiadać każdy użytkownik smartfonów Nokia Lumia z Windows Phone. W poprzednim wpisie z tej serii Włodek z Lekkostronniczy.tv przedstawiał aplikację Evernote, dzięki której możemy zanotować każdą ważną dla nas informację. Tym razem aplikację przedstawi Karol Paciorek, a będzie nią Bilkom, czyli pozycja obowiązkowa dla osób podróżujących koleją.

07.01.2013 16.03
Bezstronnie Polecamy: Bilkom
REKLAMA
REKLAMA

Ile razy zdarzyło się każdemu z nas nerwowo spieszyć się na pociąg, który już za chwilę ma odjechać, a my jesteśmy w przysłowiowym lesie? Dzięki aplikacji Bilkom na smartfony Nokia Lumia z systemem Windows Phone, możemy w pierwszej kolejności mieć dostęp do aktualnego rozkładu jazdy pociągów. Biorąc pod uwagę, że rozkłady jazdy kolei zmieniają się w Polsce kilka razy w roku, nie ma co się zdawać na własną pamięć i przeświadczenie, że dany pociąg kursuje tak jak dawniej.  Znacznie lepiej sprawdzić rozkład jazdy na ekranie naszej Lumii. Po sprawdzeniu możemy nasze połączenie dodać do ulubionych.

Bilkom wykorzystuje moduł geolokalizacji, dzięki czemu już nigdy nie zgubimy się na nieznanym dworcu, tracąc tym samym cenny czas i ostatecznie spóźniając się na pociąg. Gdy będziemy mieli aplikację Bilkom w smartfonie, ta dokładnie określi naszą lokalizację i pokaże najkrótszą drogą na peron, na którym czeka nasz pociąg.

Prawda, że proste? Korzystając z szeregu aplikacji w naszych Lumiach możemy oszczędzić sporo czasu i naszych nerwów. To właśnie tego oczekujemy od urządzeń mobilnych. Mają ułatwiawiać nam życie.

REKLAMA

Wpis powstał we współpracy z partnerem Spider’s Web, firmą Nokia

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA