REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Zmiany na Blog Forum Spider's Web

Tak jak zapowiadaliśmy w komentarzach do niezbyt przyjemnej sprawy sprzed kilku dni, wprowadziliśmy zmiany w wyglądzie Blog Forum Spider's Web. Jego funkcjonowanie się jednak nie zmieni.

27.12.2012
9:00
Zmiany na Blog Forum Spider’s Web
REKLAMA

Zmieniliśmy logo Blog Forum Spider's Web odwracając kolejność prezentacji komunikatów - teraz to Blog Forum jest nadrzędne w stosunku do Spider's Web.

REKLAMA
Blog Forum Spider’s Web, nowe logo gru-2012

Wprowadziliśmy również stopkę, która będzie się pojawiać pod każdym tekstem opublikowanym na Blog Forum Spider's Web. Będzie ona dołączana automatycznie po ostatnim słowie tekstu, nad komentarzami. Treść stopki jest następująca:

Powyższy tekst został opublikowany na Blog Forum Spider's Web - miejscu, gdzie każdy może publikować swoje teksty na tematy okołotechnologiczne. Teksty publikowane na Blog Forum Spider's Web nie są moderowane przez Redakcję Spider's Web.

stopka blog forum

Jednocześnie informujemy, że nie zmieni się charakter funkcjonowania Blog Forum Spider's Web. Wciąż będzie to otwarte miejsce, gdzie można publikować teksty na tematy okołotechnologiczne bez zatwierdzania, moderacji, czy poprawy ze strony członków Redakcji Spider's Web. Oczywiście teksty te muszą stać w zgodzie z postanowieniami Regulaminu. Określa on jasno i czytelnie wykluczenia związane z publikowanymi tekstami.

Niedopuszczalne jest publikowanie tekstu, który:
- narusza jakiekolwiek prawa osób trzecich, w szczególności prawa autorskie oraz pokrewne,
- zawiera jakiekolwiek treści z innych względów niezgodne z prawem lub dobrymi obyczajami, w szczególności obraźliwe, wulgarne, propagujące przemoc, nienawiść rasową lub religijną,
- jest reklamą,
- jest spamem lub nie zamówioną informacją handlową,
- zawiera treści pornograficzne,
- zawiera uszkodzone pliki lub wirusy.

REKLAMA

Od stycznia 2013 r. zmieni się także nagroda główna w cyklicznym miesięcznym Konkursie Blog Forum Spider's Web. O tym, co będzie nagrodą w danym miesiącu będziemy informować na początku każdego miesiąca we wpisach na Blog Forum Spider's Web.

Serdecznie zachęcamy do rejestrowania się na Blog Forum Spider's Web oraz publikowania tekstów.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA