Rewind 2012 - YouTube podsumowuje sam siebie. Jeśli to kwintesencja YouTube, to jest słabo
Lubię YouTube, naprawdę. Podobał mi się plan rozwijania i profesjonalizowania YouTube, tworzenia kanałów tematycznych i ogólnego rozwoju. Patrzę jednak na YouTube Rewind 2012, takie coroczne podsumowanie YouTube'a przez YouTube'a i zastanawiam się co poszło nie tak. Czy to zawiedliśmy my jako odbiorcy, autorzy wideo czy może sam YouTube eksponując te konkretne rzeczy?

REKLAMA