Tech

Konkurs - wygraj wejściówkę na App Academy (lub kup taniej ze Spider's Web)

App Academy to kurs, który pozwoli przygotować się do zmieniających się warunków rynkowych i wprowadzi w świat branży mobilnej. Wykładowcami będą osoby, które branżę mobilną znają od podszewki, a całość potrwa 6 miesięcy. Czytelnicy Spider's Web mają okazję wygrać udział w kursie App Academy. Poza tym, jeśli nawet nie wygracie, to rejestrując się z linka ze Spider's Web otrzymacie 20% rabatu dla czytelników Spider's Web - z 5100 zł na 4080 zł za kurs stacjonarny i z 3600 zł na 2880 zł za kurs internetowy.

App Academy skierowany jest przede wszystkim do osób decyzyjnych, menadżerów i kierowników projektów - wszystkich, którzy prędzej czy później będą musieli decydować o aplikacjach mobilnych, sposobach rozwoju czy monetyzacji mobilnej.

Na ten moment do potwierdzonych wykładowców należą: Bartek Pucek, Tomasz Woźniak, Adam Hościło, Tomasz Kolinko, Marcin Zaremba i Agata Kozak, Stefan Bielau. W gronie osób wykładających na App Academy pojawią się też zaproszeni goście z zagranicy z wiodących spółek technologicznych oraz mediów elektronicznych.

Co interesujące i wygodne, zajęcia odbywać się będą w trybie stacjonarnym w Warszawie na ulicy Postępu 17a (Adgar Plaza, miejsca dla ok. 200 osób) oraz przez internet dzięki streamingowi i VOD (ok. 50 osób).  Całość rozpoczyna się 12 stycznia i potrwa do czerwca. Czytelnik Spider's Web, który wygra, sam będzie mógł wybrać w jakiej formie chce uczestniczyć w kursie - koszt nagrody,  stacjonarnego kursu to 5100 zł, internetowego 3600 zł.

Więcej o App Academy znajdziecie pod tym linkiem.

Aby wygrać dostęp do kursu należy w komentarzu opisać ulubioną aplikację mobilną. Jednak z uwagi na specyfikę nie chodzi o opis treści czy zawartości merytorycznej - zależy nam, abyście opisali budowę i mechanizmy, zalety aplikacji od strony technicznej. Spider's Web wybierze najciekawszy opis, a wygrany będzie mógł wybrać tryb kursu. Na zgłoszenia czekamy do 28 grudnia do godziny 20.00.

Powodzenia!

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst