REKLAMA

Współpraca z Oktawave

Wczorajszej nocy Spider's Web przeniósł się do nowego hostingu, a w zasadzie - jak lubi nazywać swoje usługi nasz nowy partner - do chmury obliczeniowej. Zaczynamy współpracę z Oktawave, która - o czym za moment - nie ograniczy się jedynie do świadczenia usług hostingowych.

29.11.2012 14.22
Współpraca z Oktawave
REKLAMA

Spider's Web dynamicznie rośnie. W ciągu ostatnich 12 miesięcy ruch na naszej stronie zwiększył się o 125%. W tym czasie dotarliśmy do prawie 3 mln polskich użytkowników internetu, a nasze strony wyświetlone zostały ponad 15 mln razy. Przy tak wysokiej dynamice wzrostu wielokrotnie padaliśmy ofiarą różnych awarii, które w mniejszym lub większym stopniu dawały nam się we znaki. Niedawna poważna awaria, w wyniku której straciliśmy dane (kilkadziesiąt komentarzy oraz kilka szkicy tekstów) z kilku godzin ostatecznie utwierdziła nas w przekonaniu, że czas na zmiany.

REKLAMA

Z Oktawave rozmawialiśmy od dłuższego czasu i cieszę się, że udało nam się dojść do satysfakcjonującego obie strony porozumienia. Nasza współpraca będzie miała dość szeroki zakres - oprócz hostingu naszego bloga, który będzie oparty na wysoce innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązaniach tego polskiego projektu mającego bardzo poważne globalne ambicje, Oktawave będzie także długofalowym partnerem reklamowym Spider's Web. Wkrótce na SW pojawią się nośniki promujące usługi Oktawave i zostaną tu na długo.

REKLAMA

Przy okazji, z czego się najbardziej cieszę, szef projektu Oktawave Maciej Kuźniar dołączy do grona ekspertów zewnętrznych współpracujących z Kącikiem eksperckim Spider's Web, by regularnie dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w pracy dla klientów enterprise (banki, telekomy, FMCG) z Czytelnikami Spider's Web. Nie będą to w żadnej mierze teksty mające na celu nachalną promocję usług Oktawave. Maciej to autor wielu koncepcji technologicznie wspierających rozwój startupów oraz rozwiązań architektonicznych gwarantujących wysokie HA i SLA dla systemów IT, co gwarantuje ciekawą i o wysokiej jakości publicystykę na Spiders Web.

Przy okazji chciałbym serdecznie podziękować naszemu dotychczasowemu dostawcy usług hostingowych, firmie Hostersi. Dziękuję, że byliście z nami przez ostatnie półtora roku. Wiele Wam zawdzięczamy, o czym na pewno nie zapomnimy!

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA