REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Kącik ekspercki na Spider's Web

Ruszamy dziś z nowym - mam nadzieję, że ciekawym - projektem na Spider's Web. Kącik ekspercki ma być miejscem, w którym będą pojawiać się teksty ekspertów zewnętrznych. Będą to teksty o nieco pogłębionej tematyce, których cykl życia (czyli klikalności) będzie nieco dłuższy aniżeli do czasu zejścia tekstu blogowego ze strony głównej. Nie chodzi nam jednak o teksty autorów gościnnych. Zamierzamy podejmować stałą, długoterminową współpracę z ekspertami z różnych dziedzin około-technologicznych.

18.10.2012
18:07
Kącik ekspercki na Spider's Web
REKLAMA

Naszym pierwszym stałym ekspertem jest Agata Kukwa - doktorantka z informatyki ekonomicznej na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego, która ma bogate doświadczenie w dziennikarstwie naukowym. Pierwsze kroki Agata stawiała w serwisie badania.net, który współtworzy do dzisiaj. Ponadto współpracuje także z wieloma wydawnictwami zarówno drukowanymi, jak i online'owymi w charakterze freelancera. Kobiecą potrzebę gadania o wszystkim zaspokaja z kolei na dlaodmiany.pl.

REKLAMA
agata kukwa

Agata Kukwa ma bardzo sprecyzowane plany: Efektywny transfer wiedzy z nauki do biznesu, pozyskiwanie innowacji i komercjalizacja wiedzy stały się nie tylko obszarem moich zainteresowań badawczych, ale również drogą, która w przyszłości ma doprowadzić do kąpieli w szampanie, sławy i dziesiątek par drogich szpilek w ogromnej garderobie.

Jesteśmy szczęśliwi, że Spider's Web będzie mógł przynajmniej częściowo pomóc Agacie w realizacji tych ambitnych planów. Teksty Agaty na tematy związane z technologiami i nauką będą pojawiać się na naszych łamach co tydzień - w środę lub czwartek. Jesteśmy pewni, że zainteresują one Czytelników Spider's Web. Ustaliliśmy wspólnie, że charakter tekstów Agaty będzie popularno-naukowy z elementami emocjonalnymi, które są wyznacznikiem naszego medium. Już dziś będziecie mogli przeczytać o tym, jak… okulografia wspiera nowe technologie.

REKLAMA

Kącik ekspercki będzie miał swoje dedykowane miejsce na stronie głównej Spider's Web. Specjalny widget będzie utrzymywał najnowsze teksty z cyklu nawet wtedy, gdy zejdą one ze strony głównej.

Już wkrótce na Spider's Web zadebiutują kolejni świetni eksperci. Myślę, że niektóre nazwiska Was mocno zaskoczą!

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA