REKLAMA

Na mikołajki Netia z pakietem Premium+

Na początku miesiąca wspominaliśmy o planach Netii dotyczących rozwoju oferty Telewizji Osobistej. Na wczorajszej konferencji otrzymaliśmy garść oficjalnych informacji na ten temat. Od 6 grudnia 2012 oferta Netii wzbogaci się o pakiet Premium+, który zawierać będzie wszystkie kanały Canal+Cyfrowy. To jedyny tak skrojony pakiet na rynku w którym połączone są kanały premium takie jak np. Canal+ Film czy Canal+ Sport oraz tematyczne kanały własne jak Kuchnia+, Ale Kino+ czy teleToon+ i wiele innych.

30.11.2012 19.14
Telewizja Osobista z kanałami Canal+ w nowym pakiecie Premium+
REKLAMA
REKLAMA

Ta bogata oferta będzie oferowana w jakości HD zarówno na łączach TP SA jak i infrastrukturze własnej Netii. Usługa będzie dostępna za 36 złotych miesięcznie przy umowie na 24 miesiące, z czego pierwszy miesiąc oferowany będzie za symboliczną złotówkę.

REKLAMA

To z pewnością ciekawa oferta dla osób które już posiadają Telewizje Osobistą od Netii jak i zachęta do skorzystania z oferty tego operatora telekomunikacyjnego. Jak dowiedział się Spider’s Web współpraca pomiędzy obiema firmami nie skończy się jedynie na udostępnieniu tego pakietu, w przyszłości planowane są dodatkowe usługi zapewne także takie które będą mogły wykorzystać potencjał Netia Playera.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA