REKLAMA

Bezprzewodowe ładowanie w Nokia Lumia 920

Najnowszy smarfton od Nokii nie tylko gwarantuje świetną jakość zdjęć za sprawą zastosowania technologii PureView. Lumia 920 oferuje także swoim użytkownikom możliwość bezprzewodowego ładowania dzięki zastosowaniu technologii Qi. Korzyści płynące z tego rozwiązania są oczywiste. Nikt chyba nie lubi rozplątywania kabelków od ładowarki, chociaż... to nie wszystkie zalety bezprzewodowego ładowania. 

29.11.2012 16.51
Ładowanie indukcyjne w smartfonach Nokia Lumia
REKLAMA
REKLAMA

Bateria każdego smartfonu wcześniej czy później się rozładuje. Zastosowanie ładowania bezprzewodowego otwiera nowe możliwości przed producentami sprzętów, które nie kojarzą się bezpośrednio ze smartfonami. Już wkrótce funkcję bezprzewodowego ładowania będzie można znaleźć nie tylko na specjalnie w tym celu stworzonych stacjach dokujących, poduszkach Fatboy czy głośnikach JBL, ale także w sprzętach codziennego użytku.

W zasadzie tylko od fantazji producentów oraz usługodawców zależy gdzie znajdziemy powierzchnię, na której będzie można położyć Lumię 920, by naładować jej baterię. Może to być blat stołu w kawiarni, restauracji czy nawet specjalnie stworzona kieszeń w kurtce. Możliwości są ogromne, tak jak i wygoda zastosowania takiego rozwiązania, gdyż w różnych miejscach, w których bywamy w ciągu dnia będziemy mogli znaleźć przystosowane powierzchnie, na których w prosty i szybki sposób zadbamy o stan naładowania naszych baterii w smartfonach.

Jak zobaczycie na filmiku przygotowanym przez Włodka i Karola z lekkostronniczy.tv skorzystanie z bezprzewodowego ładowania jest banalnie proste. Na pewno zastanawiacie się, jakie jeszcze inne przedmioty można naładować przy pomocy stacji dokującej Nokia. Karol i Włodek sprawdzili to dla nas rezultaty tych testów zobaczycie na poniższym materiale wideo.

REKLAMA

Wpis powstał we współpracy z firmą Nokia, partnerem Spider’s Web

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA