REKLAMA

Możliwości technologii PureView w Nokia Lumia 920

Pojawienie się Nokii 808 PureView zmieniło dotychczasowe postrzeganie telefonu komórkowego jako aparatu cyfrowego. Okazało się bowiem, że kamera obecna w smartfonie, jest w wielu przypadkach co najmniej tak samo dobra jak w tradycyjnych aparatach, o ile nie lepsza. Teraz dzięki zastosowaniu technologii PureView w najnowszym smartfonie Nokia Lumia 920 z systemem Windows Phone 8 możemy cieszyć się bardzo dobrą jakością zdjęć wykonywanych nawet nocą. 

27.11.2012 17.02
Możliwości aparatu PureView w Nokia Lumia 920
REKLAMA
REKLAMA

Ile razy mogło się przydarzyć każdemu z nas sytuacja, w której podczas wieczornego wspólnego wyjścia z naszymi znajomymi byliśmy świadkami niecodziennych zdarzeń z ich udziałem lub też po prostu chcieliśmy uwiecznić na zdjęciach bliskie nam osoby. Gdy chcemy wykonać takie zdjęcie po zmierzchu, przy blasku ulicznych świateł lub też we wnętrzach pubu czy kawiarni napotykamy na jeden poważny problem - zdjęcia przez nas wykonane będą ciemne, kiepskiej jakości i w gruncie rzeczy nic na nich nie będzie widać. Tym samym chwile, jakie mieliśmy na nich uwiecznić bezpowrotnie przepadną.

Ze smartfonem Nokia Lumia 920 z technologią PureView nie musimy się o to martwić. Zastosowane w niej tej technologia oraz obiektyw Carl Zeiss daje wymierne korzyści przy wykonywaniu fotografii, o czym najdobitniej możecie się przekonać z poniższego materiału wideo, na którym Karol i Włodek z lekkostronniczy.tv w plenerze sprawdzają możliwości najnowszego telefonu Nokia Lumia 920.

REKLAMA

Wpis powstał we współpracy z firmą Nokia, partnerem Spider’s Web

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA