REKLAMA

Premiera Microsoft Surface na żywo (liveblog)

Witamy ponownie. Po Windowsie 8 nadszedł czas na prezentację tabletu Microsoft Surface i relację na żywo.

25.10.2012 17.41
Premiera Microsoft Surface na żywo (liveblog)
REKLAMA

"Surface jest kwintesencją tego, co chcieliśmy osiągnąć Windowsem 8. Ekran 10.1 cala idealnie wpasowuje się w to, do czego stworzony został system - do multitaskingu. Po jednej stronie można oglądać wideo, z boku mieć podgląd maili, a wszystko bez kompromisów. Każdy podzespół z kilkuset został zaprojektowany tak, by trzymając tablet odnosiło się wspaniałe wrażenie trzymania urządzenia minimalistycznego i perfekcyjnego".

REKLAMA
surface

"Kiedy leciałem do Chin, dodatkowa karta pamięci przydała się do odtwarzania z niej filmów FullHD. Z baterią nie ma problemu - wystarcza na używanie tabletu cały dzień. Poza tym po podłączeniu do prądu w kawiarni wystarczą dwie godziny, by naładować baterię do 100%"

sd

Przedstawiciel Microsoftu opowiada, jak używa Surface w podróżach - o tym, że świetnie łapie zasięg WiFi, że ekran ma świetny kontrast i prawie nie odbija światła.

surface2

Pokazano integrację Surface z Xboksem - film odtwarzany z tabletu pojawił się na ekranie, a w tym czasie na tablecie wyświetliły się dodatkowe informacje o filmie.

Kupując Surface użytkownicy dostaną dostęp do usługi Xbox Music. Muzyka też będzie mogła być odtwarzana bezprzewodowo na innych urządzeniach - SUrface ma być "Ultimate Music Controller".

gry
surf

Na dowód wytrzymałości upuszczono Surface na podłogę - nic mu się nie stało! Podobno tablet można upuścić na 72 sposoby, i Surface ma przetrwać każdy z nich! Pokazano też deskorolkę zrobioną z tabletu! Można na nim jeździć i nic mu się nie stanie:)

deskrolka

"Podstawka podtrzymująca tablet, znajdująca się na tyle, została zrobiona z dużą dbałością. Sam dźwięk otwierania i zamykania spowoduje, że będziecie chcieli używać podstawki więcej i więcej.  Utrzyma ona tablet w idealnej pozycji, by korzystać z aplikacji czy z przedniej kamery".

Zrzut ekranu z 2012-10-25 19:57:18

"Jestem ojcem czwórki dzieci i okazuje się, że nigdy nie ma mnie na wspólnych zdjęciach i wideo. Teraz nie mam już tego problemu: wystarczy że postawię tablet na podpórce i mogę pojawiać się na wspólnych materiałach"

"Touch Cover powoduje, że używanie pakietu biurowego staje się o wiele prostrze. Touch Cover przyczepimy magnesem do obudowy - nie da się zrobić tego niepoprawnie. Tworząc myśleliśmy 'to musi być coś cienkiego, żeby nie przeszkadzało, wygodnego, żeby dało się używać w każdej sytuacji, a na dodatek być proste'. I jest - Touch Cover potrafi używać pięcioletnie dziecko, to jest to wspaniała historia"

Zrzut ekranu z 2012-10-25 20:03:51

"Klawiatura Touch Cover jest wyjątkowa, bo została stworzona do multitaskingu: tablet ustawiony pod kątem 112 stopni jest w idealnej pozycji, pozwala na podgląd kamery w trakcie pisania, a na dodatek jest komfortowa"

Zrzut ekranu z 2012-10-25 20:06:46

Ponieważ Surface ma porty USB, umożliwia podłączenie wszelkich urządzeń peryferyjnych, w tym wszystkich tych, które działał z poprzednimi wersjami Windowsa.

"Myślim, ze cena 499 dolarów za Surface jest dobra - w niej zawiera się dwa razy więcej pamięci, niż w tej samej cenie u konkurentów. Możecie pójść i kupić Surface już teraz, dostępny jest też już w 8 krajach".

REKLAMA
surface12

Wygląda na to, że to już koniec prezentacji. Idziemy teraz sprawdzić Surface w akcji!

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA