REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Eliminacje do Mistrzostw Świata 2014 na żywo w twoim smartfonie lub tablecie

W weekend ruszyła druga tura europejskich eliminacji do piłkarskich Mistrzostw Świata 2014, które zostaną rozegranę w Brazylii. Już jutro nasza ekipa zagra z reprezentacją Anglii. Dla wszystkich piłkarskich fanów Bwin oraz Sportfive przygotowali mobilną aplikację na iOS oraz Androida umożliwiającą oglądanie eliminacyjnych spotkań.

16.10.2012
11:21
Testujemy aplikacje do oglądania meczy eliminacji do Mistrzostw Świata
REKLAMA

Qualfiers 2014- Your Road to Brazil to aplikacja dedykowana zagorzałym fanom piłki nożnej. To bogate kompendium wiedzy na temat europejskiej części kwalifikacji, pełen terminarz, tabele oraz skróty meczów i powtórki najlepszych bramek. To także możliwość obejrzenia wszystkich spotkań z eliminacji – na żywo na ekranach smartfonów i tabletów.

REKLAMA
Aplikacja-MS2014-bwin-1

Niestety słowo wszystkich jest pewnym nadużyciem, bowiem możemy oglądać na żywo każdy mecz, o ile nie gra w nim nasza reprezentacja. Sportfive doskonale sobie radzi w kwestii sprzedaży praw do transmisji, czego świadkami byliśmy w pierwszej turze, gdzie spotkania naszej reprezentacji były dostępne jedynie w systemie pay-per-view. Brak meczów Polaków sprawia właśnie, że to aplikacja głównie dla osób, których interesuje większa liczba spotkań.

Aplikacja-MS2014-bwin-4

Sama aplikacja ma bardzo przyjazny interfejs, działa płynnie na iPadzie 2. Natomiast nie jest jeszcze przystosowana pod iPhone 5. Graficzna stylizacja aplikacji mocno nawiązuje do Bwin. Na szczęście firma nie zdecydowała się na włączenie w niej jakichkolwiek bukmacherskich rozwiązań. Do tego firma ma oddzielne programy, tu kibice mają cieszyć się samymi meczami.

Aplikacja-MS2014-bwin-5

Osobiście bardzo żałuje, że Qualfiers 2014 ogranicza się jedynie do transmisji z europejskich stadionów. Chętnie obejrzałbym rozgrywki z Ameryki Południowej, Afryki, czy nawet Azji, gdzie gra w piłkę wygląda trochę inaczej, często nawet profesjonalni gracze robią to bardziej z pasji, niż dla sławy i pieniędzy. Bez wątpienia jednak brakowało możliwości obejrzenia reprezentacyjnych bojów europejskich drużyn - teraz można to nadrobić na ekranie urządzeń mobilnych lub komputera, ponieważ istnieje także przeglądarkowa wersja tego serwisu.

REKLAMA
Aplikacja-MS2014-bwin-2

Warto zauważyć jak rozwija się streaming wideo. Pojawia się coraz więcej aplikacji umożliwiających oglądanie filmów, meczów i innych materiałów bezpośrednio na urządzeniach mobilnych. Szkoda, że Bwin nie stworzył aplikacji dla Smart TV - sport znacznie lepiej smakuje na 40 czy 60-calowym ekranie, niż na niewielkich wyświetlaczach smartfonów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA