REKLAMA

Z AppSales promocje w Google Play trwają cały rok

Wielka wyprzedaż w Google Play dobiega końca. Pojawiło się kilka atrakcyjnych ofert, choć niestety w większości gier, ale wbrew pozorom to wcale nie koniec tanich zakupów w sklepie z aplikacjami na Androida. Poznajcie AppSales. 

01.10.2012 14.04
AppSales - aplikacja raportująca o promocjach w Google Play
REKLAMA
REKLAMA

Program AppSales ma jedno, podstawowe zadanie: śledzić poczynania cenowe rozmaitych aplikacji w Google Play i informować o pojawianiu się atrakcyjnych ofert. Choć Google od czasu do czasu organizuje rozmaite wyprzedaże, również sami twórcy regularnie zmieniają ceny swoich programów. Bohater tego wpisu starannie się tym zmianom przygląda i raportuje.

Program o nowych promocjach informuje między innymi w formie powiadomień, które jednak można wyłączyć (lub zmienić częstotliwość), ponieważ przywodzą nieco na myśl reklamy wyświetlane przez różne spamerskie aplikacje.

Zdecydowanie najbardziej cieszą jednak szerokie możliwości konfiguracji naszych oczekiwań. Tematycznie możemy przebierać w 33 różnych kategoriach i na przykład na samym starcie podarować sobie gry czy programy do obróbki dźwięku.

REKLAMA

Przydatnym narzędziem jest także filtr pozwalający zdefiniować co dla nas oznacza promocja. Między innymi procentową obniżkę ceny, a także popularność określonej aplikacji, tak aby program nie zawracał nam głowy programami, o których słyszało - powiedzmy - 100 osób.

Możliwości nie brakuje, a program powinien znaleźć się w pamięci każdego fana mobilnych aplikacji. Tutaj znajdziecie go na stronie Google Play. Polecam!

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA