REKLAMA

Teraz HTC pokazuje jak ciężko pracowało nad swoimi smartfonami

20.09.2012 17.00
HTC prezentuje proces projketowania swoich najnowszych smartfonów z Windows Phone 8 - 8X oraz 8S
REKLAMA
REKLAMA

Pamiętacie zapewne gdy prezentowaliśmy film opublikowany przez Samsunga, w którym twórcy Galaxy S III opowiadali o procesie tworzenia telefonu oraz o ich inspiracjach. Takie posunięcie można traktować jako obronę tezy, iż smartfon został zaprojektowany przy inspiracji natury a nie jak wiele osób zarzuca – prawników. Tym razem HTC postanowiło opowiedzieć o swoich najnowszych smartfonach z Windows Phone 88X oraz 8S.

Można już chyba mówić o pewnej modzie na opowiadanie historii o swoich produktach nie tylko w kontekście wyników benchmarków, zastosowanych podzespołów, ale również o inspiracjach, użytych materiałach oraz przebiegu prac nad urządzeniem. Telefony mają stać się coraz bardziej osobiste, coraz bardziej ludzkie – choć to może dla niektórych brzmieć dziwnie. To warto się zastanowić czy czasem nie przywiązujemy się do naszych smartfonów w tak dużym stopniu, że nabieramy do nich emocjonalnego stosunku.

Wydaje się, że właśnie taki oto cel mają tego typu materiały wideo. Jeszcze większe znaczenie mogą one zyskiwać w przypadku urządzeń pracujących pod kontrolą systemu operacyjnego, którego tak jak w przypadku Androida nie można zmodyfikować – aby wyróżnić się na tle innych producentów. Przecież HTC 8X lub 8S nikt nie kupi by używać nakładki Sense.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA