REKLAMA

Sukces Nokia Developers’ Challenge – nie brakowało chętnych z ciekawymi pomysłami

07.09.2012 12.03
Prawie 1000 zgłoszeń do Nokia Developers’ Challenge
REKLAMA
REKLAMA

O trzeciej edycji Nokia Developers’ Challenge pisaliśmy trochę ponad miesiąc temu. Dziś wracamy do tematu, gdyż zakończono pierwszy etap tego konkursu, do którego ze swoimi pomysłami zgłosiło się prawie 1000 deweloperów oraz wizjonerów zainteresowanych tworzeniem aplikacji dla systemu Windows Phone.

Konkurs Nokii wyróżnia fakt, iż udział w nim mogą wziąć osoby które nie mają wiedzy programistycznej, ale za to głowę pełną ciekawych pomysłów. To właśnie w kolejnym etapie tego konkursu znalazło się 4 autorów konceptów na aplikację Przypominacz, Wi-Fi Tracker, Good to know oraz DojadęDoCelu. W kolejnej fazie konkursu znalazło się również 119 indywidualnych deweloperów oraz 26 firm.

Głosowanie na wybrane prace prowadzone będzie przez cały wrzesień na profilu Nokia Poland na portalu Facebook. Aby wziąć w nim udział fani Nokia Poland będą musieli wybrać jedną najlepszą aplikację. Z każdej grupy zostanie wyłoniony zwycięzca, który zmierzy się z liderami pozostałych grup w fazie pucharowej. Jak wspominaliśmy w poprzednim wpisie jest o co walczyć – główną nagrodę stanowi 10 000 złotych.

Trzecia edycja zdaniem organizatorów NDC cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Jak zapewniają przedstawiciele firmy planowane są kolejne działania mające zaktywizować społeczność deweloperów oraz entuzjastów Windows Phone

„Tak duża popularność trzeciej edycji NDC niezwykle nas cieszy i pozwala na planowanie dalszych działań skierowanych do deweloperów i entuzjastów Windows Phone. Do tej pory naszą stronę  odwiedziło prawie 40 000 osób, co oznacza, że zapotrzebowanie na tematykę aplikacji jest w Polsce bardzo duże” – mówi Robert Siewierski, General Manager, Nokia Poland.

Jeśli nie wzięliście udziału w tej edycji Nokia Developers’ Challenge już teraz warto pomyśleć nad pomysłami, z jakimi można będzie się można zgłosić do konkursu.

Wpis powstał we współpracy z partnerem Spider’s Web, firmą Nokia.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA