REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Nowy bloger na Spider's Web: Piotr Grabiec z PC Worlda

21.09.2012
9:45
Piotr Grabiec z PC World od dziś nowym blogerem na Spider's Web
REKLAMA
147 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Jestem Piotrek, lubię pisać, smartfony i internet. Na łamach Spider’s Web już tłumaczyłem, czemu wyrzuciłem AdBlocka i narzekałem na “internet w wersji beta”. Powinniście mnie zresztą kojarzyć z Twittera i innych społecznościówek. Jeśli nie, to najwyższy czas to nadrobić.

Nigdy nie przypuszczałem, że zostanę “blogerem technologicznym”. Nie urodziłem się z myszką w ręku, jako dzieciak wolałem spędzać czas na zewnątrz niż przy po monitorze. Pech chciał, że odkryłem blogi, Google Readera i Facebooka, a w abonamencie na komórkę wykupiłem pierwszy pakiet internetowy. Jeszcze jako nastolatek zajmowałem się administracją forum magazynu BikeAction, a już po maturze przez blisko dwa lata publikowałem na łamach tegoż pisma. Chociaż rowerowa pasja w końcu przygasła, to polubiłem samą zabawę słowem. Teraz współpracuję z polskim oddziałem IDG, gdzie prowadzę serwis AndroidLife i jestem redaktorem PC Worlda. Po ostatnim wydaniu specjalnym, poświęconych aplikacjom na iPhone’a, do dziś śni mi się po nocach AppStore. Mimo to swojego telefonu w ciągu dnia nie wypuszczam z rąk.

Na Spider’s Web będę pisać głównie o Androidzie, aplikacjach mobilnych i ciekawych usługach online – polecać te ciekawe i nie zostawiać suchej nitki na tych kiepsko wykonanych. Prywatnie jestem geekiem, który kocha książki, Gwiezdne wojny i do dziś kupuje komiksy Marvela. Uwielbiam dobre kino, ambitne jak i popcornowe. Uzależniłem się od seriali, lubię muzykę rockową i klubową oraz dobre gry komputerowe – shootery i crpg. Na tematy spoza świata komputerów rozwodzę się na swoim blogu pgkrzywy.pl, nigdy nie kładę się spać przed północą i cały czas siedzę na Twitterze.

Mam nadzieję, że się polubimy. Parafrazując klasyka: I’m here to stay.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA