REKLAMA

Już wiemy! Nexus 7 w Polsce w cenie poniżej 1000 zł!

19.09.2012 13.19
Nexus 7 niedługo oficjalnie w Posce!
REKLAMA
REKLAMA

W sklepie Euro RTV AGD w przedsprzedaży pojawił się tablet Nexus 7, wyprodukowany przez ASUSa dla Google’a. Ten kosztujący w Stanach Zjednoczonych 200 dolarów tablet zamówić można w wersji 16 GB za 999 złotych – wprawdzie cena jest spora, biorąc pod uwagę, że ta sama wersja w Stanach Zjednoczonych kosztuje 249 dolarów, jednak nie jest źle – 1000 złotych to pułap, po którego przekroczeniu Nexus 7 przestawałby być atrakcyjny.

Może szykować się mały hit: sprawdzony tablet od znanej marki, sygnowanej jeszcze bardziej rozpoznawalną marką Google, z niezłą specyfikacją sprzętową, za mniej, niż 1000 złotych może konkurować z drogimi w porównaniu iPadami, a nawet tabletami z dyskontów, czyli słabszymi technicznie, jednak dostępnymi za 400-500 zł „chińczykami”.

Jak dowiedział się Spider’s Web,  Nexus 7 oficjalnie pojawi się na polskim rynku na przełomie września i października w cenie bardzo zbliżonej do ceny przedsprzedaży z Euro RTV AGD, która to notabene według naszych informacji, została ustalona z ASUSem. Zresztą, można się było tego spodziewać.

 

Jeśli chodzi o opinie Spider’s Web na temat tego urządzenia, to są one raczej pozytywne. Przemek Pająk stwierdza, że siedmiocalowy tablet ma przewagę nad dziesięcalowymi, bo jest bardziej osobisty i mobilny, i Nexus 7 stał się jego ulubionym urządzeniem. Ja natomiast wciąż czekam na powrót mojego Nexusa 7 z serwisu, do którego pojechał po 3 dniach, gdy okazało się, że przyszedł z wadą fabryczną. Jednak podczas tych 3 dni używania stwierdziłam, że jest to całkiem przyjemne urządzenie nawet dla mnie, która nie widzi u siebie miejsca na tablet. Bo cena czasem naprawdę czyni cuda.

Wkrótce pełna recenzja Nexusa 7 na Spider’s Web!

P.S. właśnie otrzymaliśmy potwierdzenie od Euro RTV AGD – Nexus 7 pochodzi z oficjalnej dystrybucji od ASUSa.

 

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA