REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Recenzja ultrabooka HP Folio - Robert Mastalerek

02.08.2012
17:00
Recenzja ultrabooka HP Folio - Robert Mastalerek
REKLAMA
REKLAMA

Autorem tekstu jest Robert Mastalerek. To drugi z trzech konkursowych testów HP Folio, które w ciągu najbliższych trzech dni zostaną opublikowane na Spider’s Web. Po ich publikacji Czytelnicy Spider’s Web dokonają wyboru najlepszej recenzji ultrabooka HP. Jej autor zatrzyma na własność recenzowany komputer.

Witajcie,

Swoją recenzję ultrabook’a HP Folio postanowiłem zrobić w formie własnej strony internetowej. Długo nad tym myślałem. Był pomysł nakręcenia dłuższego filmu, zrobienia zaawansowanej prezentacji multimedialnej, czy nawet jakiejś animacji we Flashu. Ostatecznie jednak wyszła strona i już mówię wam dlaczego…

Zacząłem zastanawiać się jak wszystkie istotne informacje pokazać wam na portalu Spider’s Web. Zrozumiałem, że o ile film i prezentacja nie byłyby problemem, o tyle duża ilość tekstu, zdjęć, czy krótkich filmów musiałaby być odpowiednio ułożona i spójnie zgrana. Stwierdziłem zatem, że zamiast tłumaczyć krok po kroku organizatorom o co mi chodzi, lepiej samemu ułożyć wszystko w jedną całość i w razie czego mieć pretensje tylko do siebie.

Moja recenzja znajduje się pod adresem lelas-hpfolio.freeiz.com. Znajdziecie tam obszerny tekst i informacje, które uzbierałem przez miniony tydzień. Jest tam sporo zdjęć i krótkich filmów, które pokazują jak w praktyce radzi sobie testowany komputer. Mam nadzieje, że każdy znajdzie tam coś dla siebie, a jeżeli macie jakieś uwagi lub pytania, to znajdziecie tam też mój e-mail, pod który możecie je śmiało kierować.

Życzę miłej lektury.

Pozdrawiam
Robert Mastalerek

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA