Krótko: czytanie na Nokii 6101
Zainspirowany tekstem Pawla Okopienia, nt. użyteczności Facebooka na Nokii 6020, postanowiłem dodać coś od siebie. Od 2 miesięcy jestem “szczęśliwym” posiadaczem Nokii 6101. Niestety, wygodne korzystanie z oficjalnej aplikacji od Facebooka graniczy z cudem.

REKLAMA