1. SPIDER'S WEB
  2. Tech

Już śmieją się z iPhone'a 5, choć go jeszcze nie ma

Nowy iPhone 5 - najdoskonalszym aparatem do fotografowania jedzenia [wideo]

Mamy już aparaty fotograficzne z Androidem, o czym dziś pisaliśmy. Instagram stał się kultową aplikacją dzięki posiadaczom iPhone’ów. To właśnie smarfton od Apple dla wielu jest najdoskonalszym aparatem fotograficznym i jedynym, jaki wyobrażają sobie używać. Dlatego też nowy iPhone będzie czymś zupełnie nowym, nie boimy się użyć słowa, przełomowym w dziedzinie fotografii, jak i urządzeń mobilnych.

Wszystko wskazuje, że nowy nowy iPhone’a połączy to co najlepsze w cyfrowych lustrzankach oferują producenci, z ergonomią użytkowania iOSa – niedoścignionego, według wielu ideału w dziedzinie mobilnych systemów operacyjnych. Zdjęcia wykonane przy użyciu nowego iPhone’a jeszcze nigdy nie były tak udane, sfotografowane potrawy tak smaczne, trawa tak zielona, a bezkres oceanu tak przytłaczający swoim ogromem.

Poniżej znajduje się film promocyjny nowego iPhone’a… 😉

Oczywiście cały film jak i powyższy tekst trzeba traktować z dużym przymrużeniem oka. Autorem tej parodii jest bloger – Adam Sacks, który postanowił w ten oto prześmiewczy sposób podejść do fenomenu iPhone’a, jego użytkowników, którzy rozpoczęli chyba modę na fotografowania tego, co jemy, oraz do samego wyczekiwania na najnowszą odsłonę urządzenia od Apple. Niemniej jednak urządzenie zaprezentowane na filmie nie musi być do końca żartem, który się nie ziści w przyszłości…tak jak kilka lat temu mało kto przypuszczał, że świat nowych technologii podąży do miejsca, w którym obecnie się znajdujemy.