Połowa U2 inwestuje w Dropboksa
Ciekawą informację podał przed chwilą serwis Dropbox za pośrednictwem Twittera - nowymi inwestorami firmy zostali Bono oraz the Edge, czyli wokalista i gitarzysta legendarnego zespołu muzycznego U2. Bono już wcześniej dał się poznać jako inwestor na rynku nowych technologii - jest jednym z udziałowców Elevation Partners. The Edge - o ile mnie pamięć nie myli - debiutuje jako inwestor.
REKLAMA
